MENU

Dwór Galicja Wesele K&K ślub w kościele św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli w Gorzycach

Bardzo się cieszę, że mogę Wam zaprezentować fotorelację z wyjątkowego ślubu. Mogę to uczynić dzięki wspaniałej parze – Karolina i Konrad. Przebywanie z nimi to niesamowita dawka pozytywnej energii

Na podkarpaciu nie brakuje pięknych domów weselnych. Tym razem chce Was zabrać do jednego z popularniejszych miejsc w okolicy Stalowej Woli. Stanie się to dzięki Karolinie i Konradowi.

Dwór Galicja bo oni mowa to piękne miejsce do organizacji wesela. Położony niedaleko Stalowej Woli. Stylowe wnętrze i dobra obsługa sprawiają, że uroczysty dzień ślubu ma godną oprawę w tym miejscu, dlatego nic dziwnego, że K&K zdecydowali się na ten lokal.

Przygotowania ślubne…..

Tego dnia to jednak Karolina i Konrad byli najważniejsi. Jak już wspomniałem we wstępie nasi bohaterowie zarażają optymizmem i pozytywną energią. Takie tez były przygotowania. Z uśmiechem na ustach lekkością i duża ilością wzruszeń.

Ślub w kościele św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli w Gorzycach

Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym kościele. Duży jasny kościół, do tego pięknie ozdobiony kwiatami sprawił, że młoda para wyglądała w nim wspaniale. Doniosłość tego dnia podkreśliła ceremonia składania przysięgi małżeńskiej. K&K byli wysoko na schodach przy ołtarzu dzięki temu wszyscy zgromadzeni goście mogli widzieć całą ceremonie.

Wesele w Dworze Galicja – Najbardziej epicka impreza tego sezonu…..

Co tu dużo pisać, zaczynając od pierwszego tańca a kończąc na oczepinach, tego wieczoru parkiet był bardzo gorący. O dobrą zabawę zadbał zespół Vector oraz zgromadzeni goście. Razem z młodą parą sprawili że na parkiecie cały czas było tłoczno i działy się niesamowite rzeczy. Nawet w przerwach na smaczne posiłki goście nie próżnowali i świetnie bawili się za stołami.

Nie przedłużając już zapraszam Was serdecznie na relację z tego wydarzenia

usługodawcy:

dom weselny: https://dworgalicja.pl/

orkiestra: http://www.zespolvector.pl/

Comments
Add Your Comment

CLOSE