MENU

FOTOGRAF ŚLUBNY LUBLIN

fotograf-slubny-Lublin

Fotograf ślubny Lublin zapraszam 😉

Ceremonia ślubna to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wielu – jego uwiecznieniem powinien zająć się profesjonalny fotograf ślubny w Lublinie. Aby jednak wydarzenie to mogło okazać się sukcesem, należy zadbać także o aspekty techniczne, w tym między innymi wybór odpowiedniego usługodawcy, który zajmie się przygotowaniem reportażu.

Ja nazywam się Grzegorz Łebski i fotografia ślubna to moja pasja. Chcę abyście podczas wesela czuli się swobodnie przed kamerą, dlatego preferuję niepozowane, naturalne zdjęcia ślubne. Jeżeli właśnie tego szukacie, zajrzyjcie do mojej oferty. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Nie wybiorę za Ciebie fotografa do sesji ślubnej ;), ale możesz znaleźć w moim tekście garść przydatnych informacji. Miłej lektury!

Jak wybrać fotografa ślubnego w Lublinie?

Choć może wydawać się inaczej, to w rzeczywistości wybór fotografa, który zajmie się fotografią ślubną, nie jest bardzo prostym zadaniem. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę między innymi na takie kryteria jak:

 • doświadczenie, jakie ma dany fotograf na wesele (na przykład w tworzeniu sesji narzeczeńskiej),
 • ceny oferowanych usług – jest to jeden z ważniejszych aspektów, na który należy zwrócić uwagę,
 • zakres usług dodatkowych – nierzadko zdarza się, że fotograf ślubny w Lublinie oferuje swoim klientom takie użyteczne akcesoria jak na przykład fotoksiążka czy ozdobne ramki do zdjęć. Oczywiście, nie jest to gwarancją, że fotograf spisze się w dniu ślubu, ale stanowi miły dodatek.
FOTOGRAF ŚLUBNY LUBLIN

Zdjęcia ślubne Lublin

Czasem można spotkać się z opinią, zgodnie z którą usługi profesjonalnego fotografa podczas ceremonii nie są potrzebne, a zdjęcia ślubne może wykonać np. znajomy lub członek rodziny. Tymczasem, rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Przygotowanie zdjęć z dnia ślubu w taki sposób, by nawet po latach budziły one przyjemne wspomnienia, stanowi dość poważne wyzwanie. Ponadto, zdjęcia ślubne to jeszcze nie wszystko. Oprócz tego niektóre Pary decydują się także na filmowy reportaż ślubny, czyli wideorelację z całej ceremonii.

Ponadto, trzeba mieć na uwadze, że fotograf ślubny oferuje swoje usługi nie tylko w tym wyjątkowym dniu. Zajmuje się on również wykonywaniem zleceń określanych jako tzw. sesja narzeczeńska (czasem określana także jako przedślubna).

Fotograf na wesele to profesjonalista, który posiada niezbędny sprzęt do fotografowania, sam dobierze optymalne kadry itp. Fotograf podejmuje decyzje w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie oraz analizę takich czynników jak na przykład poziom oświetlenia w danym pomieszczeniu. Dzięki temu projekt, jakim sesja ślubna, może zakończyć się powodzeniem. Usługi profesjonalisty to wsparcie, którego amator nie jest w stanie zapewnić. Praca doświadczonego specjalisty, w odróżnieniu od nowicjusza, to niemal gwarancja tego, że wykonane w ramach sesji ślubnych fotografie pozostaną na całe życie wspaniałą pamiątką najpiękniejszych dni.

Oferta fotografii ślubnej w Lublinie

Jak znaleźć taką ofertę? Najłatwiej będzie wpisać w wyszukiwarkę frazę “Fotograf ślubny Lublin – oferta” lub “fotograf ślubny lubelskie – oferta”. Coraz częstszą praktyką jaką stosują fotografowie ślubni, jest oferowanie swojej pracy w różnych pakietach. Dzięki temu przyszła para młoda jest w stanie dobrać zakres usług w zależności od swoich potrzeb oraz możliwości. Zazwyczaj pakiety są podzielone na kilka wariantów, z których każdy kolejny jest coraz droższy, ale także bardziej urozmaicony.

Zazwyczaj podstawowy zakres prac, jaki oferuje fotograf ślubny, obejmuje m.in. takie rozwiązania jak:

 • reportaż ślubny,
 • pakiet kilkuset zdjęć,
 • możliwość dojazdu w miejsce wskazane przez Klienta – dzięki temu lokalizacja fotografa nie powinna stanowić większego problemu z punktu widzenia Pary Młodej. Obecnie osoby zajmujące się fotografią świadczą usługi właściwie na terenie całego kraju.

Każdy kolejny pakiet to dodatkowe usługi. Przykładowo, wyższa opłata daje prawo do większej liczby zdjęć oraz dłuższego reportażu ślubnego. To jeszcze nie wszystko, na co mogą liczyć nowożeńcy. Pakiety rozszerzone, jakie oferuje profesjonalny fotograf na wesele, to także takie opcje jak na przykład dodatkowe ujęcia z drona czy gratisowy nośnik USB ze zdjęciami.

Fotograf ślubny Lublin – sesja ślubna. O czym warto pamiętać?

Trzeba pamiętać, że aby sesja fotograficzna mogła się odbyć, konieczne jest także zadbanie o aspekty formalne. Jednym z najważniejszych działań, jakie należy podjąć w tym zakresie, jest podpisanie umowy szczegółowo określającej zakres świadczonych usług. Dobrze sporządzona, wyczerpująca umowa to podstawa podczas korzystania z usług zewnętrznych specjalistów. Dokument ten powinien zawierać m.in. następujące ustalenia: data wesela, ilość zdjęć oraz czas trwania reportażu ślubnego, dokładny poziom cen za wykonani usługi oraz wskazanie osoby odpowiedzialnej za wykonanie zdjęć na wypadek niedyspozycji fotografa spowodowanej np. chorobą.

Sesja narzeczeńska Lublin

Dobrym sposobem na “przetestowanie” umiejętności i warsztatu fotografa ślubnego jest sesja narzeczeńska. W zależności od potrzeb Młodej Pary może być to na przykład sesja zorganizowana w plenerze (Lublin to miasto, w okolicy którego znajduje się wiele interesujących miejsc, co daje świetną okazję na piękne kadry w ramach sesji plenerowej).

Oprócz tego, sesja narzeczeńska daje jeszcze jedną korzyść. Sesje narzeczeńskie należy traktować także jako swego rodzaju trening przed sesją, która odbędzie się w dniu ślubu. Dzięki temu możecie lepiej poznać się ze swoim fotografem oraz stylem jego pracy. Jest to bardzo dobry sposób działania, ponieważ sprawna kooperacja i flow między Parą Młodą oraz osobą odpowiedzialną za zdjęcia ślubne to większe szanse na to, że wszystko w dniu Waszego ślubu przebiegnie zgodnie z planem.

Fotograf ślubny Lublin – opinie

Jak można łatwo zdobyć opinie na temat jakości usług, jakie oferuje fotograf ślubny w Lublinie? Jest kilka sposobów na osiągnięcie tego celu:

 • zapoznanie się z ocenami zamieszczonymi w Google – takie rozwiązanie jest najszybsze, ale trzeba mieć na uwadze, że opinie mogą być pisane przez konkurencję (negatywne komentarze) lub też mamy o czynienia z opłaconymi wypowiedziami (pozytywne komentarze),
 • research w Internecie, w celu znalezienia opinii na forach lokalnych i branżowych oraz w mediach społecznościowych – podejście to jest z pewnością bardziej czasochłonne, z drugiej jednak strony pozwala na poznanie bardziej szczegółowych opinii,
 • zasięgnięcie opinii znajomych i rodziny – wydaje się, że jest to najbardziej wiarygodne źródło informacji. Kto, jeśli nie najbliższe osoby, jest w stanie nam najlepiej doradzić?

Powyższe rozwiązania to zalecane sposoby działania, jeśli Twoim celem jest wybór fotografa ślubnego. Oprócz tego warto również zapoznać się ze stroną internetową. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie wydaje się bardzo prosta: w dwudziestym pierwszym wieku strona firmowa to wizytówka przedsiębiorcy. Już jakość jej wykonania czy przejrzystość witryny są w stanie wiele nam powiedzieć o warsztacie pracy danego fotografa na wesele.

Oczywiście, powinniśmy przeanalizować nie tylko jakość danej strony internetowej, ale także – a może nawet przede wszystkim – portfolio. Dzięki temu możemy zobaczyć, jakie plenerowe zdjęcia ślubne ma w swoim dorobku fotograf, co jest tematem przewodnim jego prac (sesja plenerowa łonie przyrody itp.). Dzięki temu będziecie w stanie ocenić, czy sposób pracy fotografa odpowiada oczekiwaniom, jakie macie w związku ze zbliżającym się ślubem. Zapytajcie fotografa o możliwość obejrzenia pełnego reportażu ślubnego. Wtedy zobaczycie w jaki sposób fotografuje różne momenty wesela.

Fotografowanie w wykonaniu Grześka to świetna zabawa i piękne efekty Jego pracy! Towarzyszył nam w dniu ślubu, wcześniej sesji narzeczeńskiej i niedawno sesji rodzinnej w zimowym klimacie. Potrafi przełamać nawet bardzo opornego modela – Michał Michno , a z każdego spotkania otrzymaliśmy porcję solidnie przygotowanych zdjęć. Polecam gorąco na każdą okazję! 😉

Polecam Grzegorza z całego serca, pełen profesjonalizm, komunikacja, otwartość, ogromne wsparcie, poczucie humoru… i tak można wymieniać, ale co najważniejsze – świetne oko! Zdjęcia są bardzo naturalne, przepełnione emocjami, które Grzegorzowi udało się uchwycić, odzwierciedlają cały ważny dla nas dzień. 🙂

Grzegorz to profesjonalista! Z wielkim zaangażowaniem wykonuję swoją pracę. Na prawdę to widać i czuć Sesje z Grzegorzem to byla czysta przyjemność, bardzo miła, pozytywna atmosfera towarzyszyła nam przez cały okres współpracy Podejście do klienta 11/10 Z uśmiechem, żartem rozluźniał stresującą atmosferę. Zdjęcia piękne, wykonane z należytą starannością, dziękujemy Ci Grzegorzu za piękną pamiątkę! Z całego serca polecam tego Pana! Jeśli ktoś z was pragnie pięknej pamiątki to tylko i wyłącznie GregoryFoto!!

Fotografia ślubna Lublin – cena

Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie jest niezwykle trudne, jeśli nie niemożliwe. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta: taki stan rzeczy wynika z faktu, iż ceny usług fotografa ślubnego różnią się z powodu licznych czynników – zaliczają się do nich między innymi:

 • renoma danego fotografa ślubnego,
 • zakres oferowanych usług (różne są koszty takich usług jak na przykład reportaż ślubny czy sesja narzeczeńska).
 • koszty dojazdu czy noclegu dla fotografa.

Na podstawie danych, jakie możemy znaleźć w sieci, oraz ofert fotografów działających w Lublinie możemy wywnioskować, że koszt usług waha się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych za sesję ślubną. Cena usług jest często uzależniona od liczby zdjęć.

Oprócz tego możliwe jest łączenie kilku rodzajów sesji – pakiet jest zazwyczaj nieco tańszy niż osobno realizowane sesje zdjęciowe. W mojej ofercie również znajdziecie kilka pakietów, które możecie dopasować do Waszych potrzeb. Skontaktujcie się ze mną w sprawie poznania pełnej oferty oraz cen.

Wypełnij formularz i zapytaj o wolny termin

CLOSE