MENU

FOTOGRAF ŚLUBNY RZESZÓW

Fotograf ślubny Rzeszów

Ceremonia ślubna oraz uroczystość weselna to jedyna taka okazja w życiu; w jej uwiecznieniu pomaga praca, którą wykonuje jako fotograf ślubny w Rzeszowie. Nazywam się Grzegorz Łepski i moją pasją jest fotografia, w szczególności fotografia ślubna.

O czym należy pamiętać przy wyborze fotografa ślubnego i na jakie aspekty warto zwrócić wówczas uwagę? Jeśli chcecie poznać odpowiedź na te oraz wiele innych pytań, lektura poniższego tekstu jest dobrym rozwiązaniem. Powodzenia!

Wybór fotografa ślubnego w Rzeszowie — co jest ważne?

Jeśli chcesz, by Twój wybór w zakresie fotografii ślubnej okazał się strzałem dziesiątkę, musisz przeanalizować między innymi takie aspekty jak:

  • odpowiednie portfolio pokazujące warsztat pracy (serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim dorobkiem — portfolio znajdziesz na stronie internetowej),
  • “głębia” — ważne jest nie tylko to, czy zdjęcia ślubne zostały przygotowane poprawnie od strony technicznej. Zwróć uwagę także na to, czy fotografie z portfolio wywołują autentyczne emocje. To właśnie po tym można poznać, jak zdolny jest fotograf,
  • zakres usług dodatkowych, w tym np. gadżety (fotoksiążki itp.) oraz możliwość organizacji sesji zdjęciowej także przed uroczystością (sesja narzeczeńska).

Zawęź kryterium oceny fotografów do tych, które trafiają w Twój gust. Jeżeli podobają Ci się zdjęcia ślubne pozowane, wybierz kilka ofert i umów się na spotkanie z ich wykonawcą. To samo dotyczy ujęć naturalnych, niepozowanych. Na spotkaniu okaże się, czy poza stylem wykonanych fotografii odpowiada Ci styl bycia i osobowość ich wykonawcy. Podczas Twojego wyjątkowego dnia spędzicie razem wiele godzin, nie powinno być wiec miejsca na dystans i niezrozumienie. 

Zdjęcia ślubne Rzeszów

W jaki sposób możesz przekonać się, czy usługi, które oferuje dany fotograf ślubny, będą odpowiadać Twoim potrzebom? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: zapoznaj się z portfolio, które prezentuje dany fotograf ślubny.

Jeśli chcesz uniknąć rozczarowania i utrwalić najpiękniejsze wspomnienia ze swojego życia, powinieneś przejrzeć nie tylko pojedyncze zdjęcia z sesji, ale cały reportaż ślubny.

Ważne jest, by podczas analizy portfolio nie ograniczać się do przeglądania kilku pierwszych zdjęć zamieszczonych na stronie internetowej. Ślub oraz wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Taki stan rzeczy oznacza, że warto poświęcić trochę czasu, by upewnić się, że te piękne chwile zostaną odpowiednio uwiecznione.

Sesja narzeczeńska, czyli jak poznać, czy fotograf ślubny spełnia Twoje oczekiwania?

Jak przekonać się na własnej skórze, czy wybrany przez Ciebie fotograf sprawdzi się podczas dnia Waszego ślubu? Jeśli chcesz poznać swoje odczucia, może zdecydować się na takie rozwiązanie jak sesja narzeczeńska. Sesja narzeczeńska to nic innego jak zdjęcia pary wykonywane jeszcze przed ceremonią ślubną.

Dzięki sesji narzeczeńskiej można wyrobić sobie ogląd, czy fotograf będzie w stanie podczas pracy w dniu wesela ująć na zdjęciach ślubnych głębię prawdziwych emocji, w tym m.in. łzy wzruszenia czy ogromną radość.

Sesja narzeczeńska to swego rodzaju sprawdzian dla fotografa. Można wówczas dowiedzieć się, czy potrafi on na przykład:

  • sprawić, by zdjęcia ślubne cechowała naturalna obróbka kolorystyczna,
  • wybrać odpowiednią lokalizację dla sesji zdjęciowej — może być to zarówno Rzeszów (nie największe, ale piękne miasto w Polsce), jak i piękne miejsca w okolicach Rzeszowa.

Wszystkie te elementy to składowe udanego przedsięwzięcia w dniu ślubu, a sesja narzeczeńska stanowi rozwiązanie, które zyskuje na popularności w ostatnich latach.

Oferta fotografii ślubnej w Rzeszowie

Zastanawiasz się, jak wybrać fotografa ślubnego? Jednym z kryteriów, które należy wówczas przeanalizować, jest bez wątpienia zakres oferowanych usług. W ostatnich latach można coraz częściej spotkać się z sytuacją, w której oferta fotografów ślubnych jest podzielona na kilka pakietów usług. W zasadzie, taki stan rzeczy nie powinien nikogo dziwić — jest to doskonała okazja do tego, by dopasować ofertę fotografa do indywidualnych potrzeb.

Podczas kontaktu z fotografem ślubnym można wybrać określony pakiet usług. Oto moja oferta skierowana do osób przygotowujących się na ślub i wesele, czyli pełne emocji i najważniejsze chwile w życiu prywatnym:

  • pakiet skrócony — max. czas pracy do 5 godzin, 250 zdjęć ślubnych cyfrowych,
  • pakiet pełny — podstawowa oferta, obejmuje m.in. dłuższy czas pracy fotografa ślubnego (aż do przygotowania do oczepin podczas wesela), mini sesje ślubne w tym wyjątkowym dniu itp.,
  • pakiet rozszerzony — najbardziej rozbudowany wariant, który oznacza także gadżety dla pary młodej (fotografie ślubne w formie fotoksiążki, elegancki pendrive z galerią zdjęć itd.). Oprócz tego, wariant premium to także takie rozwiązania jak np. wykonywanie fotografii nie tylko w dniu ślubu, ale także w plenerze po zakończeniu uroczystości czy w ramach sesji narzeczeńskiej.

Oczywiście, nie oznacza to jeszcze, że np. pakiet skrócony oznacza niższą jakość usług. Warianty okrojone oznaczają po prostu takie ograniczenia jak np. mniejsza liczba zdjęć lub krótszy czas pracy fotografa ślubnego. W żadnym wypadku nie powinno to przełożyć się na niższą jakość oferowanych usług. Fotografowie ślubni powinni oferować pełen profesjonalizm niezależnie od tego, na jaki pakiet zdecydował się dany klient.

Jeśli chcesz poznać szczegóły współpracy, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Obecnie fotografuję pary młode m.in. w Rzeszowie i jego okolicach.

Ile kosztuje fotograf ślubny w Rzeszowie?

Jeśli zastanawiasz się nad kwestią tego, ile kosztuje fotografia ślubna w Rzeszowie, to nie znajdziesz jednoznacznej, uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie. Ceny usług fotograficznych są mocno zróżnicowane i wynikają one z takich czynników jak na przykład: renoma danego fotografa oraz zakres oferty (liczba zdjęć, czas pracy itp.).

Rzetelne przeanalizowanie portfolio fotografa jest absolutnym must have. Dzięki temu będziecie pewni, że reportaż ślubny z Waszej uroczystości będzie dobrze wykonany. A to jest najważniejsze. 🙂

Fotograf ślubny Rzeszów — sesja ślubna

Doświadczony fotograf powinien dobrze radzić sobie zarówno ze zdjęciami wykonywanymi na zewnątrz (plener ślubny), jak i tymi robionymi w pomieszczeniach. Wbrew pozorom, fotografie z wnętrza sali weselnej czy kościoła mogą być znacznie większym wyzwaniem.

Fotograf ślubny Rzeszów — najlepsza 339 ofert

Na stronach internetowych można znaleźć liczne oferty fotografów ślubnych. Bardzo często są one przedstawione w formie rankingów. Tego typu źródła to z pewnością cenne źródło informacji. Trzeba jednak zauważyć, że niestety nie jest ono pozbawione słabości. Dlaczego? Oto niektóre potencjalne powody takiego stanu rzeczy:

  • skupianie się na jednym aspekcie — takie podejście nie daje pełnego obrazu sytuacji. Przykładowo, ranking najtańszych fotografów nie oznacza, że pierwsze miejsca zajmują firmy oferujące usługi najwyższej jakości,
  • nieaktualne informacje — konkurencja rynkowa nie śpi i stale opracowuje nowe rozwiązania. W efekcie należy liczyć się z tym, że niektóre informacje — aktualne podczas przygotowywania rankingu — są przestarzałe już po kilku miesiącach.

Z kolei artykuły sponsorowane mają za zadanie — oprócz przekazania wartości merytorycznej — promować dają markę.

Fotograf ślubny Rzeszów — opinie

Jednym z popularnych sposobów na porównywanie ofert fotografów ślubnych jest analiza opinii znajdujących się w Internecie. Przykładowe źródła tego typu informacji to m.in. opinie z wizytówek Google czy posty użytkowników na branżowych forach tematycznych. Choć taki sposób postępowania pozwala na poznanie wielu użytecznych informacji, to zwróćcie uwagę na pewne słabości takiego podejścia.

Do wad takiego rozwiązania należy przede wszystkim fakt, że nie wszystkie pary młode publikują w sieci swoje odczucia. To jeszcze nie wszystko: nierzadko zdarza się, że osoby zadowolone z usług firmy oferującej fotografię ślubną nie publikują opinii, a oceny znajdujące się w sieci pochodzą od wąskiego grona niezadowolonych nabywców. Niestety, stwierdzenie, jak wygląda sytuacja w przypadku danego fotografa, jest bardzo trudne.

Dobrym sposobem na pozyskanie wartościowych opinii są konsultacje ze znajomymi. Jeśli szukacie usługodawcy w kategorii fotograf ślubny Rzeszów, to rozmowy z przyjaciółmi, bliskimi itp., którzy skorzystali już z usług danej firmy, mogą być znacznie bardziej wartościowe. Taki stan rzeczy wynika m.in. stąd, że osoby z Twojego otoczenia udzielą Ci szczerych i wyczerpujących informacji. Będą to informacje z pierwszej ręki, podczas gdy w Internecie jesteś skazany na czytanie opinii anonimowych użytkowników.


Poniżej ostatnie opinie par z którymi miałem przyjemność współpracować

fotograf ślubny Rzeszów

Grzegorz to profesjonalista! Z wielkim zaangażowaniem wykonuję swoją pracę. Na prawdę to widać i czuć Sesje z Grzegorzem to byla czysta przyjemność, bardzo miła, pozytywna atmosfera towarzyszyła nam przez cały okres współpracy Podejście do klienta 11/10 Z uśmiechem, żartem rozluźniał stresującą atmosferę. Zdjęcia piękne, wykonane z należytą starannością, dziękujemy Ci Grzegorzu za piękną pamiątkę! Z całego serca polecam tego Pana! Jeśli ktoś z was pragnie pięknej pamiątki to tylko i wyłącznie GregoryFoto!!

Polecam Grzegorza z całego serca, pełen profesjonalizm, komunikacja, otwartość, ogromne wsparcie, poczucie humoru… i tak można wymieniać, ale co najważniejsze – świetne oko! Zdjęcia są bardzo naturalne, przepełnione emocjami, które Grzegorzowi udało się uchwycić, odzwierciedlają cały ważny dla nas dzień. 🙂

Fotografowanie w wykonaniu Grześka to świetna zabawa i piękne efekty Jego pracy! Towarzyszył nam w dniu ślubu, wcześniej sesji narzeczeńskiej i niedawno sesji rodzinnej w zimowym klimacie. Potrafi przełamać nawet bardzo opornego modela – Michał Michno , a z każdego spotkania otrzymaliśmy porcję solidnie przygotowanych zdjęć. Polecam gorąco na każdą okazję! 😉


Wypełnij formularz i zapytaj o wolny termin

fotograf ślubny Rzeszów
CLOSE