MENU

Fotograf ślubny Krosno

fotograf ślubny Krosno

Fotograf ślubny Krosno zapraszam 😉

Wiele Młodych Par poszukiwania fotografa zaczyna od wpisania w wyszukiwarkę hasła “fotograf ślubny Krosno”. Nic dziwnego, skoro ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jestem Grzegorz Łepski i chętnie będę Wam towarzyszył w tym wyjątkowym dniu. Fotografuję z przyjemnością i lubię robić zdjęcia pełne emocji. A te wspaniałe chwile wymagają więc uwiecznienia na fotografiach, które do końca życia będą przywoływać cudowne wspomnienia. Dlatego też w poniższym wpisie podpowiadam, na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa ślubnego na terenie Krosna. Przeczytaj i dowiedz się, czym wyróżnia się dobry fotograf na wesele!

Fotograf ślubny Krosno

Fotograf ślubny Krosno – opinie

Wbrew pozorom to nie wieloletnie doświadczenie powinno być decydującym kryterium przy wyborze fotografa. Nawet najbardziej doświadczeni fotografowie ślubni mogą się bowiem okazać trudni we współpracy. A tego niestety nie można dowiedzieć się z portfolio. Na szczęście jednak łatwo można to wyczytać z opinii, jakie znajdzie się w internecie. Mowa tu zwłaszcza o tych złych, których nie da się ukryć. Dlatego też jeżeli chcesz mieć pewność, że fotograf jest terminowy i dobrze wykonuje swoją pracę – koniecznie sprawdź, jakie opinie krążą w sieci na jego temat.

Równie przydatne są także opinie znajomych i innych nowożeńców, którzy mieli już współpracować z danym fotografem ślubnym. Przydatna może okazać się również tzw. marketing szeptany, który polega na zbieraniu rekomendacji na temat fotografa. Krosno to nieduże miasto, warto popytać wśród rodziny i znajomych o fotografów wartych sprawdzenia. Jeżeli to zawiedzie, zawsze będzie można wrócić do poszukiwań w internecie.

Grzegorz to profesjonalista! Z wielkim zaangażowaniem wykonuję swoją pracę. Na prawdę to widać i czuć Sesje z Grzegorzem to byla czysta przyjemność, bardzo miła, pozytywna atmosfera towarzyszyła nam przez cały okres współpracy Podejście do klienta 11/10 Z uśmiechem, żartem rozluźniał stresującą atmosferę. Zdjęcia piękne, wykonane z należytą starannością, dziękujemy Ci Grzegorzu za piękną pamiątkę! Z całego serca polecam tego Pana! Jeśli ktoś z was pragnie pięknej pamiątki to tylko i wyłącznie GregoryFoto!!

Polecam Grzegorza z całego serca, pełen profesjonalizm, komunikacja, otwartość, ogromne wsparcie, poczucie humoru… i tak można wymieniać, ale co najważniejsze – świetne oko! Zdjęcia są bardzo naturalne, przepełnione emocjami, które Grzegorzowi udało się uchwycić, odzwierciedlają cały ważny dla nas dzień. 🙂

Fotografowanie w wykonaniu Grześka to świetna zabawa i piękne efekty Jego pracy! Towarzyszył nam w dniu ślubu, wcześniej sesji narzeczeńskiej i niedawno sesji rodzinnej w zimowym klimacie. Potrafi przełamać nawet bardzo opornego modela – Michał Michno , a z każdego spotkania otrzymaliśmy porcję solidnie przygotowanych zdjęć. Polecam gorąco na każdą okazję! 😉

Fotograf ślubny Krosno – jak go wybrać?

Mimo iż w miejscowości Krosno działa niejeden fotograf, znalezienie tego właściwego może pochłonąć ogromnie dużo czasu. Zwłaszcza jeżeli nie do końca się wie, czego powinno się szukać. W końcu wesele i ślub bierze się tylko raz – nie ma więc miejsc na duble i ponowne ujęcia. Aby mieć więc pewność, że otrzyma się piękne zdjęcia, warto zwracać uwagę na:

Portfolio – nie tylko zdjęcia z sesji ślubnych, czy sesji plenerowych, których ujęcia można powtórzyć. Bardzo duże znaczenie mają reportaże ślubne i umiejętne utrwalenie emocji, jakie towarzyszą wszystkim w ten wyjątkowy dzień. Jest tak, ponieważ fotografowanie w plenerze jest znacznie łatwiejsze niż praca w trakcie wesela, gdzie po zmroku fotograf musi się zmierzyć z problemami takimi jak oświetlenie.

Opinie – o czym wspominałem już wcześniej.

Szczegóły oferty – każdy fotograf może pracować na zupełnie innych zasadach. Nawet jeżeli wszyscy porównywani fotografowie pochodzą z miejscowości Krosno. Różnić może się nie tylko czas pracy, ale i ilość zdjęć, jakie fotograf oferuje Młodej Parze. Dlatego też należy uważnie czytać. Dzięki temu zyska się pewność, że fotograf ślubny, ani wykonane przez niego zdjęcia Was nie zawiodą.

Cena – choć nie zawsze jest ona proporcjonalna do tego, co ma do zaoferowania fotograf, zdecydowanie jednak nie powinna być ona głównym kryterium wyboru. Często bowiem jest tak, że najtańsze pakiety zawierają jedynie usługi podstawowe. Jeżeli więc zależy Wam na tym, by usługa zawierała nie tylko wykonanie zdjęć ślubnych, ale i reportażu, czy foto książki, będziecie musieli liczyć się z większym wydatkiem.

W ten sposób unikniecie rozczarowania, gdy dostaniecie fotografie z dnia ślubu. Wyjątkowe zdjęcia ślubne powinny być wspaniałą pamiątką, która utrwali niezapomniane chwile razem.

Oferta fotografii ślubnej w Krośnie

Każda Młoda Para, której potrzebny jest fotograf w miejscowości Krosno – powinna zapoznać się dokładnie z ofertą, jakie mają poszczególni fotografowie. Może się bowiem okazać, ze znacznie się one od siebie różnią. Jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczeniem, śmiało mogę powiedzieć, że klienci mają różne oczekiwania. Dlatego też dobry fotograf powinien mieć ofertę dostosowaną do potrzeb klientów

Zdjęcia ślubne – różne możliwości

Z tego również względu w mojej ofercie znalazły się aż 3 różne pakiety fotografii ślubnej. Są to:

  • Pakiet skrócony – który obejmuje do 5 godzin pracy i zawiera min. 250 zdjęć, które można pobrać z galerii internetowej;
  • Pakiet pełny – zawiera 400 zdjęć po obróbce graficznej, które są robione aż do momentu oczepin. Dodatkowo Młoda Para otrzymuje fotoksiążkę, a w dniu zaślubin przygotowywana jest także mini sesja ślubna;
  • Pakiet rozszerzony – podobnie jak poprzedni pakiet, kończy się na oczepinach. Zawiera jednak min. 500 zdjęć po obróbce graficznej, które zgrano na pendrive’a, a Młoda Para otrzymuje również fotoksiążkę. Dodatkowo w pakiecie jest również ślubna sesja plenerowa, która odbywa się w dowolnie wybranym dniu.

Nie boję się wyzwań i jestem otwarty na wszelkie sugestie swoich klientów. Dlatego też, jeżeli interesuje Was oferta skrojona na miarę Waszych potrzeb – skontaktujcie się ze mną, a przygotuję dla Was ofertę indywidualną. Fotografią zajmuję się od lat, a dzięki temu, że w dalszym ciągu mocno pracuję nad swoim rozwojem, dlatego też nieustanie poszerzam swoją ofertę. Jeśli więc planujecie ślub i wesele – zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz do kontaktu.

Sesja narzeczeńska Krosno

Piękne chwile czekają przyszłych Nowożeńców również, zanim tak naprawdę stanie się na ślubnym kobiercu. Warto więc pomyśleć o tym, by je uwiecznić. Dlatego też rozbudowałem swoją ofertę o sesję narzeczeńską, która jest skierowana do wszystkich par chcących uwiecznić niezapomniane chwile spędzone razem. Może ona mieć charakter sesji plenerowej lub odbyć się w zamkniętym pomieszczeniu. Takie fotografie będą wspaniałą pamiątką, która udokumentuje Waszą piękną historię. Co więcej, sesja narzeczeńska to sposób na oswojenie się z aparatem. A kiedy pewnego, pięknego dnia zapragniecie powiedzieć sobie sakramentalne “tak” – z przyjemnością uchwycę dla Was najpiękniejsze momenty z Waszego ślubu.

Fotografia ślubna Krosno – cena

Ile kosztuje fotografia ślubna? Tak naprawdę zależy to od bardzo wielu czynników. Fotografie ślubne mogą się bowiem znacznie od siebie różnić – tak jak i oferty różnych fotografów. Jako osoba będąca długo w branży ślubnej mogę więc powiedzieć, że to ile kosztuje taka usługa, zależy od kwestii związanych z:

  • Zakresem usług – fotografia ślubna może ograniczać się do kilkuset zdjęć, jak i być całym pakietem, w zakres którego wchodzą sesje fotograficzne, reportaż ślubny, czy wykonanie fotoksiązki. Im większy jest zakres usług, tym więcej się zapłaci. Najtańszym rozwiązaniem są same fotografie.
  • Czas usługi – to dość trudny temat, ponieważ mało który fotograf może pochwalić się unormowanymi godzinami pracy. Tak jak i stawkami za każdą godzinę swojej pracy. Zdecydowana większość fotografów oferuje pracę do momentu oczepin. Pozwoli to uchwycić ślub oraz niemalże całe wesele, a to co wydarzy się po północy, nie zostanie już uwiecznione.
  • Liczba fotografów – niekiedy Pary Młode decydują się zatrudnić dwóch fotografów. Niezależnie od przyczyny, wiąże się to jednak z większymi kosztami.
  • Ilość zdjęć w pakiecie – to ile policzy sobie fotograf, zależy także od liczby zdjęć, jakie ma otrzymać Młoda Para. Im więcej ich trzeba będzie wykonać, tym wyższy stanie się również cennik fotografa ślubnego.
  • Renoma – nie jest tajemnicą, że profesjonalna fotografia ślubna kosztuje. Co ciekawe jednak stawki fotografów rosną, wraz z ich doświadczeniem.
  • Termin ceremonii – istnieje kilka dni w roku, w które zatrudnienie fotografa może okazać się droższe niż zwykle. Mowa tu zwłaszcza o okresie świątecznym, a także i zamówieniach składanych w ostatniej chwili. Im bliżej terminu jest ślub, tym niestety większe mogą być stawki fotografów.
  • Lokalizacja – ostatecznie na cenę usługi wpływa również miejsce, w którym odbywają się zaślubiny. Oznacza to, że z reguły w mniejszych miastach fotografia ślubna jest tańsza. Różnica pomiędzy miastem Krosno a stolicą może być zatem naprawdę kolosalna.

Dlatego też przed podjęciem ostatecznej decyzji zawsze warto zorientować się, jakie konkretnie stawki za wesele ma konkretny fotograf.

Najlepszy fotograf ślubny w Krośnie

Szukając fotografa w miejscowości Krosno, warto zapoznać się z nie tylko z opiniami byłych klientów, ale i rankingami, jakie można znaleźć w internecie. Istnieje wiele stron, które stanowią aktualne zestawienie najlepszych usługodawców w danym regionie. Wystarczy jedynie otworzyć przeglądarkę internetową, a następnie w oknie wyszukiwarki wpisać hasło “fotografia ślubna Krosno – ranking” lub “ranking najlepszych fotografów ślubnych Krosno”, a następnie zapoznać się z wynikami zestawienia. Chociaż nie zawsze gwarantuje Wam to znalezienie dobrego fotografa. 🙂

Reportaż ślubny Krosno

Reportaż ślubny to szczególna usługa, która jest częścią dużej grupy, jaką tworzy fotografia ślubna. Jak nazwa ta mówi sama za siebie, jest to forma sprawozdania ze ślubu i wesela, w postaci zdjęć. Cechą charakterystyczną reportażów jest ich realizm – zdjęcia ślubne nie są bowiem pozowane, dzięki czemu stają się naturalne. W dodatku pokazują one prawdziwe emocje, które towarzyszą w tym dniu Nowożeńcom i ich gościom. Dzięki temu na zdjęciach zostaną uchwycone ulotne chwile, które przybiorą formę reportażu z Waszego Ślubu.

Nic więc dziwnego, ze reportaż ślubny cieszy się coraz większą popularnością. Pozwala on bowiem uwiecznić najważniejsze momenty ślubu oraz wesela. I mimo, iż fotografia ślubna potrafi być bardzo wymagającą dziedziną, jej efekty są naprawdę niezwykłe. Sprawny fotograf potrafi bowiem za pomocą zrobionych fotografii stworzyć narrację. Dzięki temu nie będzie to zwykłe fotografowanie i wznosi sztukę robienia zdjęć na zupełnie nowy poziom fotografii ślubnej.

Fotograf ślubny Krosno – sesja ślubna

Reportaż ślubny to jeszcze nie wszystko, co powinien mieć do zaoferowania dobry fotograf ślubny w miejscowości Krosno. Ważnym elementem są też sesje ślubne, które wykonuje się w dniu ślubu. Może to być np. sesja plenerowa, która będzie stanowić część reportażu z wesela. Parom, które pragną nieco więcej spokoju i bardziej wymagającej sesji poleca się jednak zrezygnować z mini sesji w dniu ślubu. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie bowiem pełna sesja ślubna, jaką można przeprowadzić innego dnia. Warto również wcześniej uzgodnić z fotografem to, jakie ma się oczekiwania co do efektów sesji ślubnej. W przypadku każdej pary młodej oczekiwania mogą być różne. Dobrze jest więc zaplanować wszystko wcześniej z fotografem. Również pod względem wyboru miejsca, czy tego, jak się przygotować do takiej sesji.

CLOSE