MENU

FOTOGRAF SLUBNY LEŻAJSK

fotograf-slubny-lezajsk zapraszam Cię do mojego świata fotografii ślubnej 🙂

FOTOGRAF SLUBNY LEŻAJSK

Przygotowując się do organizacji najważniejszego dnia w życiu, nie można zapomnieć o pamiątkowych fotografiach. Jako fotograf ślubny Leżajsk wykonuję profesjonalne sesje zarówno na ślubie, jak i w plenerze. Nazywam się Grzegorz Łebski i wykorzystuję moje doświadczenie, by dobrać styl i rodzaj ujęć do preferencji Państwa Młodych oraz oprawy dekoracyjnej. Chętnie będę Wam towarzyszył podczas Waszego ślubu!

Jak znaleźć fotografa ślubnego w Leżajsku?

Podczas szukania profesjonalnego fotografa ślubnego warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jego portfolio. Każda osoba pracująca w tym zawodzie powinna dysponować swoimi pracami, które wskazują na styl.

Szukanie wyjątkowej sali weselnej czy oprawy artystycznej to nie wszystko. Warto uwiecznić te ważne punkty, aby za kilka lat móc wrócić wspomnieniami do tego jednego symbolicznego dnia, który okazał się przełomem w waszym wspólnym życiu.

Przed zdecydowaniem się na współpracę z danym fotografem należy sprawdzić także dane prowadzonej przez niego firmy. Przedsiębiorca powinien być wiarygodny, a wówczas wy zyskacie pewność, że nic was nie zaskoczy w dniu ślubu. Istotne są także opinie klientów, którzy już skorzystali z usług danej osoby.

W swojej pracy staram się, aby każde zdjęcie oddawało radość nowożeńców. Skupiam się na pozytywnych emocjach, uśmiechach i łzach radości. Uważam, że fotografia ślubna to forma sztuki. Zwracam największą uwagę na estetykę moich zdjęć. Ujęcia zawsze selekcjonuję, aby wybrać najlepszy kadr. To ulotne wspomnienia, dlatego warto, aby wybrana przez was osoba, którą jest fotograf, stworzyła coś, co zostanie z wami na długie lata. Młoda Para zajęta przyjęciem i rozmowami z gośćmi stara się świętować i cieszyć z przygotowanych atrakcji. Ja jako fotograf powinienem uwiecznić elementy ulotne, które pozwolą przypomnieć sobie wygląd gości czy dekoracji.

Fotografia ślubna Leżajsk – oferta

Udostępniając ofertę, podkreślam cechy charakterystyczne swojej pracy. Przede wszystkim staram się wykonywać zdjęcia ślubne bez sztucznego pozowania. Zależy mi, aby uchwycić naturalne reakcje gości i momenty wzruszeń. Stwórzmy razem doskonałą w każdym calu pamiątkę wyjątkowego dnia. Zdjęcia wypełnią album fotograficzny wywołujący łzy szczęścia na waszych twarzach. Zapraszam na moją stronę www, oferuję również profesjonalną obróbkę zdjęć.

Jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczeniem wychodzę z założenia, że zdjęcia to pamiątka na całe życie. Dlatego powinny dobrze wyglądać zarówno po weselu, jak i kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat później. Stosuje naturalną obróbkę kolorystyczną, aby zdjęcia stanowiły profesjonalne kadry z wesela, które można przywołać w dowolnej chwili.

Oferuję trzy pakiety:

1. Pakiet I (skrócony). Obejmuje on pracę do 5 h, min 250 zdjęć w formie cyfrowej oraz galerię internetową na mojej stronie.

2. Pakiet II (pełny). Przy wyborze tej opcji pracuję do przygotowań do oczepin. Oferuję min 400 zdjęć po obróbce graficznej oraz foto książkę w formacie 20x30cm. W dniu ślubu wykonujemy sesję, a do waszej dyspozycji pozostaje strefa klienta i galeria internetowa na mojej stronie.

3. Pakiet III (rozszerzony). W tym przypadku również pracuję do przygotowań do oczepin. Przedstawiam 500 zdjęć po obróbce graficznej oraz foto książkę w formacie 20x30cm. Sesję wykonujemy w innym dniu, udostępniam elegancki pendrive ze zdjęciami. Zyskujecie dostęp do strefy klienta i galerii internetowej na mojej stronie.

Reportaż ślubny – czyli co jest teraz w trendach?

Fotografie ślubne to nie jedyne pamiątki z uroczystego dnia. Szczere emocje oddaje także niepozowany reportaż ślubny. W zależności od preferencji nowożeńców tworzę wspaniałą pamiątkę na całe życie opartą na fotografiach. Pokazuję naturalność niezwykle cenioną w życiu prywatnym każdej pary młodej. Reportaż można powiązać z wykonywanym zawodem, aby lepiej oddać charakter przyjęcia oraz elementy, które was połączyły i sprawiły, że staliście się małżeństwem.

Z pełnym zaangażowaniem pokazuję najważniejsze chwile przyjęcia, skupując się na wzruszających momentach. Obecnie w trendach jest naturalność. Stawia się raczej na rzeczywiste i niewymuszone reakcje czy emocje. To one są najlepszą pamiątką, którą warto zachować dla dzieci i wnucząt. Cenionym trendem jest również podkreślenie detali przyjęcia. Państwo młodzi organizując ślub i wesele stawiają na daną stylistykę, która dotyczy nie tylko wystroju, ale również dań czy oprawy wizualnej. Warto to podkreślić, aby oddać wyjątkowość chwili.

Ile kosztuje fotograf ślubny w Leżajsku?

Profesjonalna fotografia ślubna to nie tylko uczestnictwo w przyjęciu weselnym, gdzie wykonuję zdjęcia, zgodnie z życzeniem państwa młodych. Po weselu poświęcam sporo czasu na obróbkę i selekcję zdjęć, aby były estetyczną pamiątką.

Zdjęcia ślubne wymagają profesjonalnego podejścia, ale i dostosowania się do preferencji i oczekiwań danej pary. Oferuję wiele pakietów, które mogą uwzględniać również reportaż ślubny czy sesję narzeczeńską. W zależności od formy współpracy proponuję różne ceny. Zapraszam do kontaktu, po zapoznaniu się z waszymi oczekiwaniami prześlę dokładny cennik.

Zdjęcia ślubne Leżajsk – sesja narzeczeńska

Zdjęcia plenerowe wykonywane są nie tylko po ślubie i weselu. Coraz więcej osób pyta mnie o możliwość zrealizowania sesji jeszcze przed ślubem. Sesja narzeczeńska to świetny sposób na utrwalenie wyjątkowego okresu w waszym życiu na fotografiach. To także szansa na lepsze poznanie fotografa i jego sposobu pracy. Pozwala także na wniknięcie do magicznego świata fotografii ślubnej.

Osoby z niewielkim doświadczeniem przed kamerą często stresują się tym, jak wypadną. Jest to całkowicie normalne, jednak zdecydowanie się na zdjęcia w okresie narzeczeństwa pozwolą nauczyć się pracy z fotografem i wypracować pewne rozwiązania, które mogą być powielane na weselu. Pomiędzy fotografem a parą tworzy się wyjątkowa więź, dzięki której łatwiej razem pracować. To także utrwalenie wspomnień z okresu narzeczeństwa i kadry opowiadające historię poznania się.

Sesje plenerowe Leżajsk

Zarówno w Leżajsku, jak i na całym Podkarpaciu znajduje się sporo urokliwych miejsc, gdzie warto wykonać zdjęcia. To te najbardziej malownicze:

  1. Dwór Julin. Zabytkowy i klimatyczny. Tutaj zarówno sesja narzeczeńska, jak i ślubna będzie wyglądać jak kadry wycięte w bajki. W okolicy znajduje się również las, tworząc niepowtarzalną scenerię.
  2. Klasztor OO. Bernardynów w Leżajsku. Okolica klasztoru jest bardzo dobrze utrzymana, dlatego zdjęcia wyjdą bardzo estetycznie.
  3. Zalew w Brzózie Królewskiej. Dla pary młodej będzie to okazja, aby zapozować nad urokliwym akwenem.
  4. Plener leśny. Każdy, kto miesza w Leżajsku i okolicach wie, że jest to teren wyjątkowo urokliwy. Warto zdecydować się na sesję w podmiejskim lesie.
  5. Łańcut. Miejsce nieco oddalone od miasta, jednak warto wybrać się nieco dalej, aby zagłębić się we wspaniałych salach magnackich.
  6. Solina. Sesja narzeczeńska w tej lokalizacji będzie naprawdę wyjątkowa. Warto wybrać się nieco dalej, aby wykonać niepowtarzalne ujęcia nad jednym z najsłynniejszych zbiorników wodnych.

Sprawdź moje opinie

Grzegorz to profesjonalista! Z wielkim zaangażowaniem wykonuję swoją pracę. Na prawdę to widać i czuć Sesje z Grzegorzem to byla czysta przyjemność, bardzo miła, pozytywna atmosfera towarzyszyła nam przez cały okres współpracy Podejście do klienta 11/10 Z uśmiechem, żartem rozluźniał stresującą atmosferę. Zdjęcia piękne, wykonane z należytą starannością, dziękujemy Ci Grzegorzu za piękną pamiątkę! Z całego serca polecam tego Pana! Jeśli ktoś z was pragnie pięknej pamiątki to tylko i wyłącznie GregoryFoto!!

Fotografowanie w wykonaniu Grześka to świetna zabawa i piękne efekty Jego pracy! Towarzyszył nam w dniu ślubu, wcześniej sesji narzeczeńskiej i niedawno sesji rodzinnej w zimowym klimacie. Potrafi przełamać nawet bardzo opornego modela – Michał Michno , a z każdego spotkania otrzymaliśmy porcję solidnie przygotowanych zdjęć. Polecam gorąco na każdą okazję! 😉

Wszystkim osobom, które poszukują fotografa z całego serca polecam Grześka ! mamy piękne zdjęcia, do tego szybka realizacja, komunikacja bez zastrzeżeń. !
Zdjęcia są po prostu piękne i naturalne !

Fotograf ślubny Leżajsk – sesja ślubna

Sesja ślubna może być utrzymana w wybranej przez was estetyce. Obserwując preferencje młodych par, mogę śmiało powiedzieć, że obecnie dominują sesje plenerowe w stylu boho. Na znaczeniu zyskują również sesje w otoczeniu zamków czy pałaców. Kiedy najlepiej wykonać zdjęcia ślubne? Wybór zależy od was. Fotografie wykonuję zazwyczaj w dniu ślubu lub kilka dni po wydarzeniu.

  1. Sesja ślubna w dniu ślubu. Jej największą zaletą jest fakt, że jesteście już odpowiednio ubrani, co ma szczególne znaczenie w przypadku pań (makijaż, fryzura). Warto poświęcić chwilę na wykonanie zdjęć podczas przyjęcia. Minusem tego rozwiązania jest fakt, że musicie wybrać miejsce stosunkowo blisko waszej sali. Inaczej stracimy sporo czasu na sam dojazd, co będzie skutkować waszą nieobecnością na przyjęciu.
  2. Sesja ślubna po ślubie. Możecie wybrać dowolne miejsce do wykonania zdjęć, zarezerwować wybraną lokalizację. Pamiętajcie jednak, że wówczas musicie po raz kolejny wizualnie przygotować się do sesji, do dla pań zazwyczaj oznacza nowy makijaż i upięcie.

Profesjonalny fotografia ślubna w Leżajsku

Sesja narzeczeńska czy ślubna wymaga indywidualnego podejścia do klientów. Fotograf ma swoją koncepcję, jednak stara się ją dostosować do oczekiwań pary młodej. Z tego względu wszelkie rankingi internetowe, gdzie ujmuje się “najlepszych fotografów” nie zawsze są adekwatne. Gust i stylistyka to kwestie, których nie da się zamknąć w sztywnych ramach, dlatego każdemu mogą podobać się inne rzeczy.

Sesja stanowi niebanalną pamiątkę. Fotografia jest moją pasją, dlatego w okolicy miasta Leżajsk postaram się znaleźć najpiękniejszą lokalizację do zdjęć. Zapraszam także na sesję okolicznościową pełną wzruszeń.

CLOSE