MENU

Fotograf ślubny Stalowa Wola

Fotograf ślubny Stalowa Wola

Znalezienie fotografa na ślub i wesele nie powinno się ograniczać jedynie do wpisania w wyszukiwarkę hasła “fotograf ślubny Stalowa Wola”. Jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem mogę zapewnić Was, że aby wykonać piękne zdjęcia ślubne, potrzeba znacznie więcej, niż wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania. Dlatego też tworząc reportaż, czy fotografując ślub, staram się dyskretnie wtopić w tłum tak, by zapewnić gościom więcej swobody.

Jako “niewidzialny” fotograf mam bowiem okazję uchwycić pełne emocji, ulotne chwile, które są pełne radości i wzruszeń. W efekcie więc tworzę zdjęcia, które przedstawiają nie tylko Parę Młodą, ich gości, czy wystrój sali weselnej, ale i oddają na fotografiach ducha i atmosferę tego niezwykłego wydarzenia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim portfolio, które jest dostępne na mojej stronie, a w poniższym wpisie wyjaśnię, jak w okolicach miasta Stalowa Wola dobrze wybrać fotografa ślubnego. Nazywam się Grzegorz Łebski i zapraszam do lektury!

Fotograf ślubny w Stalowej Woli – jak go znaleźć?

Szukasz fotografa i zastanawiasz się jak takiego znaleźć? Mimo iż Stalowa Wola nie jest dużym miastem – nie brak tu osób, które zajmują się fotografią ślubną. Wbrew pozorom jednak wybór fotografa nie jest taki łatwy. Nie zawsze bowiem wie się, na kogo można trafić. Dlatego też zawsze radzę swoim klientom, by szukając fotografa ślubnego, zwracali oni uwagę na detale takie jak:

 • Portfolio – nie ulega wątpliwości, że to ono dostarcza najwięcej informacji o fotografie, jego umiejętnościach oraz efektach pracy. Co więcej, warto zwracać uwagę nie tylko na styl fotografii, ale i detale zawiązane z ich postprodukcją. Dobry fotograf powinien oferować również profesjonalną obróbkę zdjęć.
 • Strona internetowa – profesjonalny fotograf powinien mieć również swoją stronę internetową. Mowa tu nie o fanpage’u w portalach społecznościowych, gdzie w galerię zdjęć wrzuca sesje ślubne i inne zdjęcia. Taka strona internetowa świadczy bowiem o podejściu fotografa i jego profesjonalizmie w każdym calu.
 • Polecenia i opinie – to kolejna rzecz, jaką warto się kierować. Zwłaszcza ze względu, że można nie tylko ocenić efekty pracy fotografa, ale i dowiedzieć się, jak przebiegała współpraca z daną osobą, jaki był termin oczekiwania na zdjęcia ślubne oraz, czy fotograf wywiązał się ze swojego zadania.
 • Oferta – profesjonalny fotograf ślubny powinien także posiadać zróżnicowaną ofertę. Co więcej, nie tylko pod względem cenowym, ale i tym, co sam ma do zaoferowania. Warto również zwracać uwagę na to, czy oferta ta została dokładnie opisana. Powinny się w niej znaleźć m.in. o zakresie pracy fotografa, ilości zdjęć oraz usługach dodatkowych. W ten sposób Para Młoda zyska pewność, że otrzyma najlepsze zdjęcia a w dniu ślubu, nie będzie wystawiona na przykre niespodzianki.
 • Komunikacja z fotografem – nie da się ukryć, ze każdy fotograf ma inny styl pracy. Jedni preferują spotkania twarzą w twarz, podczas gdy drudzy z klientami kontaktują się wyłącznie mailowo lub telefonicznie. Niezależnie od tego warto jednak zwracać uwagę na to, czy komunikacja przebiega sprawnie. W końcu będąc Parą Młodą, chce się mieć pewność, że najważniejsze chwile tego dnia, nie zostaną zepsute przez czyjąś niekompetencję. Ponadto warto zapytać go również o to, czy jako fotograf ślubny ma pozwolenie na robienie zdjęć w kościołach.
 • Umowa – to podstawa współpracy z fotografem, która chroni nie tylko jego interesów, ale i jest podstawą do ewentualnych roszczeń na wypadek gdyby ten nie wywiązał się z postanowień określonych w umowie. Warto więc zawrzeć w niej terminy realizacji, sposób rozliczenia oraz ogólne warunki współpracy. Dobrą praktyką, która świadczy o pełnym profesjonalizmie, jest także umieszczenie w umowie zgody na publikację zdjęć na stronie fotografa.

Jeśli więc poszukujecie fotografa ślubnego, powyższe wskazówki z pewnością ułatwią Wam to zadanie. Oczywiście wybierając odpowiedniego usługodawcę należy również odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę oczekuje się od niego i zdjęć ślubnych. W ciągu ostatnich kilku lat fotografia ślubna przeszła bowiem niezwykłą metamorfozę i w niczym nie przypomina już pozowanych zdjęć weselnych sprzed lat.

Zdjęcia ślubne Stalowa Wola – gdzie na sesję plenerową?

Stalowa Wola to miasto pełne wspaniałych zakątków, co jest doskonałą okazją do tego, by urządzić niezapomnianą sesję ślubną w plenerze. Dlatego też poniżej przedstawiam najciekawsze propozycje na plener ślubny w Stalowej Woli.

Park Podworski

Zlokalizowany się w Charzewicach (dzielnica Stalowej Woli) Park Podworski został zbudowany w XVIII wieku przez rodzinę Lubomirskich w XVIII wieku. Skrywa więc w sobie nie tylko kawałek historii, ale i wiele ciekawych miejsc, które staną się idealnym tłem dla ślubnego pleneru. Ogromna powierzchnia parku idzie w parze z jego romantycznym wystrojem. Malownicze alejki otoczone wiekowymi drzewami, podworskie zabudowania, rzeczka ze sztuczną wysepką oraz mostki sprawiają, że jest to jedno z najchętniej wybieranych przez Pary miejsc na plener w Stalowej Woli.

Park Miejski

Położony w samym centrum miasta Park Miejski został całkiem niedawno odnowiony. Na miejscu znajduje się m.in. urokliwy deptak, strumień górski, romantyczne mostki, fontanna i wiele zakątków, w których można zorganizować niezwykłą sesję zdjęciową.

Opuszczone szklarnie w Charzewicach

Kolejną z moich propozycji są opuszczone szklarnie w Charzewicach. Jest to miejsce niezwykłe i choć od dawna porzucone – znakomicie sprawdzi się na plener w charakterze industrialnym, czy rustykalnym.

Błonia Nadsańskie

Nad rzeką San od strony Pysznicy znajdują się Błonia, które powstały w 2018 roku. Na terenie obiektu znajduje się wiele zieleni, drewniane deptaki oraz zakątki, w których wraz z fotografem ślubnym można wykonać niezapomniane fotografie ślubne. W dodatku również i w nocy, kiedy miejsce to jest nastrojowo oświetlone.

Fotografia ślubna Stalowa Wola – oferta

Tak jak już wspomniałem wcześniej – przed rozpoczęciem pracy z fotografem ślubnym warto najpierw dokładnie zapoznać się z jego ofertą. Sprawdzony fotograf powinien bowiem mieć swoim klientom do zaoferowania kilka pakietów usług. Dzięki temu łatwiej będzie dostosować ją do własnych potrzeb.

Jakie zdjęcia ślubne można zamówić u fotografa ślubnego?

Z doświadczenia wiem, że klienci lubią mieć wybór. Dlatego też tworząc swoją ofertę, stworzyłem kilka pakietów fotografii ślubnej, spośród których można wybrać:

 • Pakiet skrócony – czyli 5 godzin pracy i minimum 250 zdjęć;
 • Pakiet pełny – pracuje do oczepin, a Państwo Młodzi otrzymują 400 zdjęć po obróbce graficznej oraz album fotograficzny ze zdjęciami. Dodatkowo znajduje się w nim także mini sesja ślubna;
 • Pakiet rozszerzony – pracuje do oczepin, a Państwo Młodzi otrzymują minimum 500 zdjęć po obróbce graficznej po obróbce graficznej oraz album ślubny ze zdjęciami. Dodatkowo znajduje się w nim także ślubna sesja plenerowa, którą mogę wykonać w dowolnie wybranym przez Państwa Młodych terminie.

Oczywiście w przypadku każdego fotografa ślubnego, oferta może się różnić. Dlatego też warto czytać dokładnie i ze zrozumieniem, a uniknie się wielu przykrych rozczarowań.

Fotografia ślubna Stalowa Wola – cena

Zastanawiacie się, ile kosztuje fotograf ślubny w Stalowej Woli? Niestety nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie. Cena usług zależy od wielu czynników, w tym m.in.:

 • Umiejętności i doświadczenia fotografa ślubnego;
 • Ilość zdjęć;
 • Jakość posiadanego sprzętu fotograficznego;
 • Data ceremonii – im bliżej terminu ślubu, tym może być drożej.
 • Lokalizacja – przeważnie w mniejszych miastach (takich jak Stalowa Wola) fotografia ślubna kosztuje mniej, niż w dużych miastach stołecznych.
 • Ilość fotografów – fotografią ślubną może się zajmować więcej niż jeden fotograf.
 • Sposób rozliczenia usługi – niekiedy Para Młoda decyduje się na korzystanie z usług osób, które nie prowadzą własnej działalności gospodarczej. Analogicznie więc płaci się nieco mniej – w końcu taki fotograf nie odprowadza podatków i nie rozlicza się z urzędami. Warto jednak przestrzec przed tym, że zwykle nie będzie to dobry fotograf w okolicy, a osoby, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki.
 • Usługi dodatkowe – dobry fotograf nie powinien ograniczać się jedynie do wykonywania zdjęć w czasie ślubu i wesela. Powinien on również mieć w swojej ofercie inne usługi, np. sesje narzeczeńskie, reportaż, czy wykonanie sesji plenerowej.

Fotograf ślubny Stalowa Wola – sesja ślubna

Wiele Par decyduje się na wykonanie sesji ślubnej w dniu wesela. I choć bez wątpienia efekty takiej sesji będą wspaniałą pamiątką na całe życie – z doświadczenia wiem, że nie jest to rozwiązanie dla każdego. Zwłaszcza dla osób, które nie chcą się śpieszyć w dniu ślubu i opuszczać wesele, by wykonać parę zdjęć. Dlatego też takim parom zwykle doradzam wykonanie ślubnej sesji plenerowej.

Sesja narzeczeńska Stalowa Wola

To niezwykła pamiątka, która jest również znakomitą okazją ku temu, by poznać bliżej fotografa. Dzięki temu zyskacie pewność, że w trakcie ślubu stanie od na wysokości zadania. Ponadto to również bardzo przydatne ćwiczenie przed prawdziwą sesją ślubną. W ramach sesji narzeczeńskiej Para Młoda może bowiem poćwiczyć przed obiektywem i nabrać wprawy w pozowaniu.

Fotograf Stalowa Wola – najlepsze oferty

W tym miejscu chciałbym również przestrzec przed rankingami typu “Najlepszy fotograf – Stalowa Wola”. Powód jest prosty – większość z nich to artykuły sponsorowane, co oznacza, że w rzeczywistości nie muszą one dotyczyć dobrych fotografów. Aby zatem w dzień ślubu nie dać się nieprzyjemnie zaskoczyć, lepiej popytać o rekomendacje znajomych lub zdać się na siebie samego. Sprawdzonym pomysłem na znalezienie dobrego fotografa są również targi ślubne, na których można poznać wielu specjalistów z branży ślubnej.

Fotograf ślubny Stalowa Wola – opinie

Na końcu chciałbym również przypomnieć o tym, by zawsze sprawdzać także opinie, które można znaleźć w sieci. Nawet jeśli dany fotograf jest z czyjegoś polecenia. Pomoże to uniknąć wielu nieporozumień i przykrych niespodzianek. Zwłaszcza ze względu na to, że mogą one okazać się na tyle cenne, że zaważą na wyborze fotografa ślubnego.

Fotografowanie w wykonaniu Grześka to świetna zabawa i piękne efekty Jego pracy! Towarzyszył nam w dniu ślubu, wcześniej sesji narzeczeńskiej i niedawno sesji rodzinnej w zimowym klimacie. Potrafi przełamać nawet bardzo opornego modela – Michał Michno , a z każdego spotkania otrzymaliśmy porcję solidnie przygotowanych zdjęć. Polecam gorąco na każdą okazję! 😉

Wszystkim osobom, które poszukują fotografa z całego serca polecam Grześka ! mamy piękne zdjęcia, do tego szybka realizacja, komunikacja bez zastrzeżeń. !
Zdjęcia są po prostu piękne i naturalne !

Grzegorz to profesjonalista! Z wielkim zaangażowaniem wykonuję swoją pracę. Na prawdę to widać i czuć Sesje z Grzegorzem to byla czysta przyjemność, bardzo miła, pozytywna atmosfera towarzyszyła nam przez cały okres współpracy Podejście do klienta 11/10 Z uśmiechem, żartem rozluźniał stresującą atmosferę. Zdjęcia piękne, wykonane z należytą starannością, dziękujemy Ci Grzegorzu za piękną pamiątkę! Z całego serca polecam tego Pana! Jeśli ktoś z was pragnie pięknej pamiątki to tylko i wyłącznie GregoryFoto!!

Jeżeli podoba Ci się moja twórczość i chcesz sprawdzić czy Wasz termin jest wolny wypełnij proszę poniższy formularz a na pewno się odezwę do Ciebie 😉


CLOSE