MENU

Q&A Fotograf ślubny Stalowa Wola

Poniżej przygotowałem odpowiedzi na najwcześniej pojawiające się pytania zadawane przez pary młode

Czy posiadasz stosowne pozwolenia ?

Tak, obyłem stosowny kurs pozwalający na fotografowanie w miejscach sakralnych. Odpowiednie pozwolenie mam zawsze ze sobą w czasie ślubu.

Czy wykonujesz sesje narzeczeńskie ?

Jasne, taka sesja ma wiele zalet. Dzięki takiej sesji macie fajną pamiątkę z okresu narzeczeńskiego. Takie zdjęcia możecie wykorzystać jako motyw przy zaproszeniach ślubnych/ podziękowaniach dla rodziców. Dodatkowo podczas takie sesji mamy możliwość lepszego poznania się a także „oswoicie” się z aparatem dzięki temu w dniu ślubu nasza współpraca przebiega jeszcze lepiej. Dzięki temu reportaż ślubny wygląda jeszcze lepiej 😉

Fotograf ślubny Stalowa Wola

Jakim sprzętem dysponujesz ?

Pracuję na profesjonalnych aparatach pełno klatkowych i jasnych obiektywach. Na zleceniu mam co najmniej 2 aparaty dzięki temu jestem wstanie tworzyć ciekawszy materiał ale dodatkowo stanowi to zabezpieczenie na wypadek uszkodzenia jednego z aparatów.

Twój ubiór w czasie reportażu ?

W czasie reportażu ślubnego zawsze ubieram się stosownie do sytuacji. Ubiorem staram się upodobnić do goście weselnych aby jak najmniej zwracać na siebie uwagę. Dzięki temu nie zwracam na siebie uwagi i mogę niezauważenie uwieczniać najważniejsze momenty tego dnia  

W jakich miejscach wykonujesz zdjęcia ślubne ?

Mieszkam w Stalowej Woli. Pracuję jednak wszędzie tam gdzie znajdę zakochanych ludzi chcących pięknych zdjęć. Dlatego odległość nie stanowi dla mnie problemu. Dla pięknych zdjęć ślubnych jestem w stanie pokonać wiele kilometrów.

Czy jest możliwość zobaczyć Twój pełen materiał ?

Tak oczywiście mogę udostępnić Ci hasło do dowolnego materiału ślubnego abyście zobaczyli jak wygląda materiał który przekazuję klientom. ( swoją drogą zachęcam abyście taki materiał zobaczyli u każdego z potencjalnych fotografów rozważanych na Wasz ślub )

Czy musimy się spotkać przed ślubem w 4 oczy ?

Tak, Wychodzą z założenia, że dobrze jest się spotkać przed ślubem. Wyobrażam sobie sytuację że podpiszemy umowę bez spotkania się ( jeżeli np. jesteście za granicą ).Jednak w większości przypadków dożę do spotkania. Zapraszam Was do siebie i możemy na spokojnie omówić wszystkie szczegóły Waszego dnia

Pracujesz sam czy z kamerzystą ?

Jestem fotografem ślubnym i na tym się skupiam. Podpisując umowę ze mną macie pewność, że w dniu ślubu to ja wykonam Wam zdjęcia. Nie zajmuję się filmowaniem natomiast jestem w stanie polecić Wam solidnych usługodawców z tej branży.

Sesja plenerowa gdzie i kiedy ?

Jeżeli warunki na to pozwalają w dniu ślubu wykonuję którą sesję plenerową ( do 30 min ).  Jeżeli macie ochotę jest możliwość wykonania dodatkowej sesji w innym dniu. Wtedy czas i miejsce dopieramy indywidualnie- warto jednak nie odkładać takiej sesji i zrobić ja w jak najkrótszym czasie od ślubu.  

Jak długo będziemy czekać na gotowy materiał ?

Gotowy materiał otrzymacie w czasie do 2 tygodni od sesji plenerowej. Jeżeli jej nie będzie wtedy czas oddania materiału jest jeszcze krótszy.

Jak długo pracujesz na weselu ?

W dniu ślubu jestem z Wami do końca zabawy oczepinowej. Jeżeli nie przewidujecie oczepin gotowy materiał mam już o godzinie 23.

Czy współpracujesz z innymi usługowcami ?

Jak długo będziemy czekać na gotowy materiał ?

Gotowy materiał otrzymacie w czasie do 2 tygodni od sesji plenerowej. Jeżeli jej nie będzie wtedy czas oddania materiału jest jeszcze krótszy.

CLOSE