MENU

Fotograf Ślubny Tarnobrzeg

Fotograf ślubny Tarnobrzeg

Planujecie ślub i potrzebny Wam fotograf ślubny w Tarnobrzegu? Trafiliście w dobre ręce! Nazywam się Grzesiek Łebski, a fotografią ślubną zajmuję się od lat! Jeżeli chcecie więc uwiecznić te najważniejsze chwile w Waszym życiu – zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą i obejrzenia mojego portfolio. Zdjęcia mojego autorstwa są pełne emocji i dynamiki, a w dodatku naturalne.

Wierzę, że każda Para Młoda ma do opowiedzenia niezwykłą historię miłosną, a jedyne czego trzeba to utalentowany fotograf, który zdoła uchwycić niezwykłe uczucie, jakie połączyło przyszłych małżonków. Jestem profesjonalistą w każdym calu, a fotografia ślubna jest moją pasją i z przyjemnością uwiecznię najpiękniejsze chwile, które towarzyszą w ten wyjątkowy dzień. Oferuję reportaż ślubny, plener poślubny, sesję narzeczeńską oraz wiele innych usług – a wszystkie w rozsądnej cenie.

Fotograf ślubny Tarnobrzeg – od czego zacząć poszukiwania?

Polecam rozpocząć poszukiwania minimum rok przed planowanym wydarzeniem. Tarnobrzeg to nieduża miejscowość, co może utrudnić Wam znalezienie właściwej osoby. W małych miastach profesjonalnych fotografów ślubnych jest znacznie mniej – zwłaszcza takich, którzy wiedzą, co to profesjonalizm.

To samo dotyczy wpisywania w wyszukiwarkę hasła “fotograf ślubny Tarnobrzeg”. Niestety nie każdy z potencjalnych kandydatów znalezionych w internecie ma doświadczenie w fotografii ślubnej. Robienie zdjęć ślubnych to prawdziwa sztuka, a nie każdy fotograf się w tym odnajdzie. Jak zatem rozpoznać czy ma się do czynienia z profesjonalistą, czy może fotografem ślubnym, który dopiero szuka pierwszych klientów? Jeśli chcecie zyskać pewność, że fotograf na ślub Was nie zawiedzie – przeglądając oferty, zwracajcie uwagę na kwestie związane z:

 • Portfolio – przede wszystkim pod kątem tego, czy podobają Wam się efekty pracy danej osoby. Warto również odpowiedzieć sobie na pytanie, czy widzicie się na fotografiach. Fotografowie często powielają swoje pomysły, jeżeli więc czyjeś fotki Wam się nie spodobały, to możecie być pewni, że Wasze fotografie raczej nie będą miłym zaskoczeniem. Zwróćcie uwagę także na to czy fotografie ślubne zostały poddane obróbce. W końcu postprodukcja zdjęć jest integralną częścią pracy w tym zawodzie. Zobacz moje portfolio
 • Szczegóły oferty – czasami oferta skierowana jest np. tylko do klientów z danej okolicy. Nie każdy fotograf dojeżdża do sąsiednich miast. Oczywiście nie powinno stanowić to problemu, jeżeli fotograf na wesele pochodzi z miejscowości Tarnobrzeg, ale co jeśli wesele organizujecie w okolicach miasta Stalowa Wola?
 • Dane fotografa – nie jest tajemnicą, że nie wszyscy fotografowie zajmują się zdjęciami zawodowo. Szybko można to jednak zweryfikować, np. sprawdzając, czy na stronie jest podany NIP firmy. Fotograf na ślub z własną działalnością gospodarczą jest znacznie bardziej wiarygodny niż samo portfolio na instagramowym koncie.
 • Opiniami innych klientów – bardzo często opinie mówią o fotografie więcej niż szczegóły jego oferty. Zwróćcie uwagę na to, czy dany fotograf trzyma się terminów oraz, czy współpracuje z klientami w miłej atmosferze.

Fotografowanie w wykonaniu Grześka to świetna zabawa i piękne efekty Jego pracy! Towarzyszył nam w dniu ślubu, wcześniej sesji narzeczeńskiej i niedawno sesji rodzinnej w zimowym klimacie. Potrafi przełamać nawet bardzo opornego modela – Michał Michno , a z każdego spotkania otrzymaliśmy porcję solidnie przygotowanych zdjęć. Polecam gorąco na każdą okazję! 😉

Wszystkim osobom, które poszukują fotografa z całego serca polecam Grześka ! mamy piękne zdjęcia, do tego szybka realizacja, komunikacja bez zastrzeżeń. !
Zdjęcia są po prostu piękne i naturalne !

Grzegorz to profesjonalista! Z wielkim zaangażowaniem wykonuję swoją pracę. Na prawdę to widać i czuć Sesje z Grzegorzem to byla czysta przyjemność, bardzo miła, pozytywna atmosfera towarzyszyła nam przez cały okres współpracy Podejście do klienta 11/10 Z uśmiechem, żartem rozluźniał stresującą atmosferę. Zdjęcia piękne, wykonane z należytą starannością, dziękujemy Ci Grzegorzu za piękną pamiątkę! Z całego serca polecam tego Pana! Jeśli ktoś z was pragnie pięknej pamiątki to tylko i wyłącznie GregoryFoto!!

Wybierając fotografa na ślub, zawsze warto się z nim wcześniej także spotkać. Oczywiście, jeśli nie posiada on studia w Powiecie Tarnobrzeg, możecie umówić się z nim na spotkanie w formie wideo. Ewentualnie pozostaje również rozmowa telefoniczna. Przed rozmową warto zapisać pytania dotyczące kwestii współpracy. Pomoże to uniknąć wielu nieporozumień – również w kwestii finansów. Spotkanie z fotografem ślubnym jest również doskonałą okazją do tego, by zaplanować sesję ślubną.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg – co oferuję?

Dużo o profesjonalizmie mówi także oferta, jaką dany fotograf proponuje swoi klientom. Doświadczenie nauczyło mnie, że klienci lubią mieć wybór, czego odzwierciedleniem stał się asortyment oferowanych przeze mnie usług. Śmiało mogę również stwierdzić, że w branży fotografii ślubnej stało się to pewnym standardem. Fotograf ślubny bez oferty nie wróży więc raczej nic dobrego. Co powinno się znaleźć w takiej ofercie? To już zależy od fotografa.

Tworząc swoją ofertę, chciałem zapewnić klientom zróżnicowaną ofertę pakietów fotografii ślubnej, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Znalazły się w niej więc 3 pakiety, w cenach adekwatnych do potrzeb różnych Par. Wszystkie z pakietów zawierają reportaż ślubny, który dodatkowo można rozszerzyć o sesję w kilku różnych wariantach. Wygląda to więc tak:

 • Pakiet skrócony – reportaż ślubny obejmuje 5 godzin pracy, a Para Młoda otrzymuje minimum 250 zdjęć;
 • Pakiet pełny – pracuję do oczepin, a Państwo Młodzi otrzymują ode mnie 400 zdjęć po obróbce graficznej. Dodatkowo dostają ode mnie również album fotograficzny i mini sesję do wykonania w dniu zaślubin;
 • Pakiet rozszerzony – pracuję do oczepin, a Para Młoda dostaje ode mnie minimum 500 zdjęć po obróbce graficznej. W pakiecie pojawia się także ślubna sesja plenerowa, którą Państwo Młodzi mogą zrealizować w dowolnym terminie.

Oczywiście każdy fotograf ślubny może oferować, co innego. Dlatego też zawsze należy czytać, co dokładnie zawierają poszczególne pakiety. 

Zdjęcia ślubne – aktualne trendy w fotografii ślubnej

Trendy w fotografii ślubnej zmieniają się bardzo dynamicznie. Tak, jak i branża ślubna, która jest otwarta na różne nowości. Istnieje jednak kilka trendów, które od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Do grona najciekawszych pomysłów na fotografie ślubne należą m.in.:

 • Zimne ognie – zarówno dla wszystkich osób zaproszonych na wesele, jak i samej Pary Młodej, która np. jest otoczona przez gości. Ciekawie wygląda także napis lub kształt serca stworzony przy pomocy zimnych ogni.
 • Kolorowe race – to nowość, która wkradła się do mody ślubnej wprost z mediów społecznościowych. Świetnie sprawdzi się na sesji w plenerze.
 • Sesja w klimacie boho lub rustykalnym – czyli z przyrodą w tle. Piękno natury podkreśla biel sukni ślubnej, dzięki czemu fotografie wykonane w tym stylu zawsze prezentują się zjawiskowo i niczym z żurnala.
 • Sesja ślubna w klimacie industrialnym – oryginalny plener na tle starych budynków to ciekawa alternatywa dla nudnych, “parkowych” plenerów.

Przede wszystkim jednak obecne tendencje dowodzą, że w fotografii ślubnej najważniejsze są naturalne ujęcia i autentyczne emocje, jakie towarzyszą Parze Młodej w tym szczególnym dniu. Zdjęcia ślubne nie mają być sztuczne i pozowane, lecz przedstawiać piękną historię miłosną dwójki ludzi, którzy ślubują sobie wierność do końca swych dni. To samo dotyczy zdjęć z wesela, które w formie reportażu dokumentują przebieg tego wydarzenia – najlepiej od momentu przygotowań, aż po oczepiny.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg – ile kosztuje?

To, ile kosztuje fotograf na wesele, zależy od kilku czynników. Do najważniejszych z nich należą:

 • Zakresu oferty – dobry fotograf ślubny powinien mieć ofertę złożoną z kilku pakietów, co ułatwi Parze Młodej wybór. Oczywiście, na im więcej usług Młodzi się zdecydują, tym więcej zapłacą. Zwłaszcza, jeśli zdecydowali się także na usługi dodatkowe takie jak sesje narzeczeńskie, reportaż, czy wykonanie sesji plenerowej.
 • Umiejętności – które rosną wraz z doświadczeniem fotografa, a wraz z nimi również i stawki.
 • Ilość zdjęć – oczywiście im więcej ich będzie, z tym większym kosztem trzeba się będzie zmierzyć.
 • Sprzętu fotograficznego – im wyższe jakości sprzętem dysponuje fotograf ślubny, tym z reguł więcej będzie on kosztował. Zwłaszcza jeżeli w jego ofercie pojawiają się usługi dodatkowe, np. zdjęcia z drona.
 • Data ceremonii – organizując wesele, trzeba pamiętać o tym, że im bliżej jest termin ślubu, tym może być drożej. Szczególnie jeśli wydarzenie to odbywa się w dni takie jak Walentynki, czy Święta Bożego Narodzenia.
 • Lokalizacja – nie jest tajemnicą, że w mniejszych miastach takich jak Tarnobrzeg, czy Stalowa Wola fotografia ślubna zazwyczaj będzie tańsza niż w Warszawie. Ma ona również ogromne znaczenie w przypadku fotografów, którzy nie są z okolic. Dodatkowo dojdą bowiem koszty dojazdu na wesele, które mogą być niezwykle wysokie, jeśli ceremonia odbywa się np. za granicą.

Dodatkowy cennik moich usług zawsze tworzę jednak w oparciu o dane, jakie moi klienci podają w formularzu kontaktowym. Na podstawie tych informacji tworzę uczciwą wycenę, która jest ściśle dopasowana do indywidualnych potrzeb moich klientów. Dlatego zapraszam do kontaktu!

Sesja narzeczeńska Tarnobrzeg

Każdy dobry fotograf na wesele w miejscowości Tarnobrzeg powinien mieć w swoim asortymencie również usługę taką jak sesja narzeczeńska. Jest to nie tylko piękna pamiątka, ale i dobra okazja do tego, by zaznajomić się z obiektywem. Dzięki temu Młoda Para może lepiej przygotować się do sesji ślubnej i pozbyć się stresu. Podczas sesji narzeczeńskiej możecie poćwiczyć pozy i nabrać wprawy w pozowaniu przed aparatem. Co więcej, taka sesja to także okazja ku temu, by poznać fotografa, w którego ręce powierzy się uwiecznianie tego wyjątkowego dnia.

Zdjęcia ślubne Tarnobrzeg

Tarnobrzeg to nieduże miasto, jednak w jego okolicy nie brakuje wspaniałych miejsc na zdjęcia ślubne. Świetnie w tej roli sprawdzi się m.in. Zamek w Dzikowie oraz sesja plenerowa w okolicach Jeziora Tarnobrzeskiego. Równie piękne efekty można uzyskać w centrum miasta, na Starym Rynku, gdzie znajdują się kolorowe kamieniczki. Wykonane tam fotografie ślubne dostarczą wielu wzruszeń i emocji – nawet po kilkudziesięciu latach! 

Fotograf na wesele – sesja ślubna

Sesja ślubna może odbyć się na kilka sposobów, a mianowicie w dniu ślubu lub umawiając plener ślubny innego dnia. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy. Pierwsza z sesji to rozwiązanie dla Par, które chcą połączyć swój ślub i sesję, co pozwoli zaoszczędzić nie tylko na finansach, ale i na czasie. Na zorganizowanie takiej sesji potrzebny jest bowiem cały dzień. Jednak Parom, które nie chcą się śpieszyć w dniu ślubu i opuszczać swoich gości i przyjęcie weselne, proponuję wykonać pełną sesję w innym terminie.

Profesjonalny fotograf ślubny w Tarnobrzegu

Na końcu warto również wspomnieć kilka słów o tym, że fotografia ślubna to naprawdę wymagająca dziedzina. Nie polecam więc szukać fotografów polecanych w rankingach typu “Najlepszy fotograf ślubny Tarnobrzeg”. Tego typu zestawienia zwykle są artykułami sponsorowanymi, co na samym starcie sprawia, że nie są one zbyt wiarygodne. Może się bowiem okazać, że wśród polecanych w nich fotografów, znajdą się również i amatorzy. Znacznie rozsądniejszym wyborem jest popytanie znajomych o rekomendacje, lub udanie się na targi branżowe.

CLOSE