MENU

Hotel Duo Spa Janów Lubelski. Ania i Lucien na swoje wesele wybrali Hotel Duo Spa w Janowie Lubelskim. W pobliżu znajduje się Zalew Janowski. Jest to zatem urokliwe miejsce blisko natury. Sam hotel jest elegancki i urządzony w klasycznym stylu. Wspaniałe miejsce w połączeniu z tak sympatyczną parą młodych i ich gośćmi mogło zwiastować tylko i wyłącznie sukces. Janów Lubelski zdecydowanie zdał egzamin i będzie miło wspominany przez wszystkich. Również przeze mnie, który miałem okazję to wyjątkowe wydarzenie uwiecznić na zdjęciach. 🙂

Ślub kościelny – Kościół św. Jadwigi w Janowie Lubelskim

Ślub odbył się w kościele św. Jadwigi w Janowie Lubelskim. Jest to piękna świątynia z roku 1996. Msza odbywała się w języku polskim oraz angielskim. Nowożeńcom zależało, aby mogli w niej brać udział zarówno goście Panny Młodej, jaki i licznie przybyła rodzina i znajomi Pana Młodego. Podczas ślubu nie brakowało momentów wzruszeń i szczęścia. Kameralna atmosfera spowodowała, że Państwo Młodzi nie wyglądali na zestresowanych.

Przygotowania do ślubu w domu

Przygotowania do ślubu odbywały się tradycyjnie. Każde z nowożeńców szykowało się osobno, w towarzystwie najbliższych osób. Następnie odbyło się wspólne błogosławieństwo w domu. Udział brały tylko najbliższe osoby. Dzięki odprężającej atmosferze wszystko poszło zgodnie z planem. To był czas pozytywnego zamieszania. Na odstresowania pojawiła się wiśniówka. 😉 Podczas przygotowań starałem się sfotografować emocje, które w tym momencie zaczynały być coraz intensywniejsze. Ważne, aby Para Młoda dobrze czuła się przed obiektywem. Najlepiej, aby w ogóle nie odczuwała obecności fotografa. Wtedy reportaż jest najbardziej naturalny.

Wesele w stylu klasycznym – Hotel Duo Spa

Wesele w stylu klasycznym cechuje się głównie prostotą i elegancją. Najlepiej utrzymać je w ciepłej kolorystyce. Nie ma raczej miejsca na zbytnią ekstrawagancję. Dzięki temu styl jest ponadczasowy i zdecydowanie najchętniej wybierany. Najłatwiej wtedy o spójność. Ważne, aby zarówno stroje państwa młodych, jak i wystrój sali były w stylu klasycznym. Istotne, aby pasowały do tego również elementy takie jak tort, samochód i kwiaty. Hotel Duo Spa w Janów zdecydowanie spełniał te wymagania. 🙂 Właśnie na taki motyw wesela zdecydowała się Para Młoda.

Do stylu klasycznego najbardziej pasują kolory: czerwień, ecru, głęboka zieleń, granat oraz złoto. Najlepiej wybrać jeden z nich i dostosowywać wszystko pod daną linię kolorystyczną.

Idealnym na taką imprezę miejscem będzie zatem elegancka restauracja. Pozostały efekt klasycyzmu powinny zapewnić dodatki. Będą to kwiaty (róże, piwonie, gardenie lub lilie). Warto postawić też na eleganckie świece lub świeczniki. Hotel dysponuje dużą ilością klasycznych dekoracji.

Hotel Duo Spa jest zdecydowanie odpowiednim miejscem do urządzenia wesela w stylu klasycznym. Hotelowa restauracja nie wymagała żadnych zmian. Para Młoda przystroiła ją tylko po swojemu. Świetna lokalizacja pozwala na łatwy i szybki dojazd z centrum Janowa Lubelskiego. Sympatyczna obsługa będzie umilać wieczór wszystkim gościom. Obiekt Hotel Duo Spa jest niezwykle zadbany, a na jego terenie znajduje się plac zabaw i park linowy. Dzieci zdecydowanie mogły się wybawić. 🙂 Bliskość przyrody powoduje, że goście czuli się niezwykle zrelaksowani. W otoczeniu pięknych lasów janowskich nie sposób nie czuć się wspaniale. Do dyspozycji gości po całonocnej zabawie było również centrum spa.

Stroje Ani i Luciena zostały utrzymane w klasycznym stylu. Ich stroje idealnie wpasowały się wystrój sali i razem z dekoracjami wszystko tworzyło spójną i elegancką całość.

Tradycje weselne – Hotel Duo Spa Janów Lubelski

Hotel Duo Spa mimo swej elegancji pozwala na dobrą zabawę. Udowodnili to nowożeńcy oraz zaproszeni przez nich goście. Parkiet płonął i trząsł się przez cały czas trwania imprezy. Na szczęście jest do tego przyzwyczajony i bez problemu to wytrzymał. 😉 Po imprezie na gości czekały eleganckie pokoje, w których mogli odpocząć po całonocnych szaleństwach. Zdjęcia z tego wesela mówią same za siebie. Wszyscy bawili się wyśmienicie i do samego rana mieli szampańskie nastroje.

Rzucanie kieliszków

Po przyjeździe do obiektu Hotel Duo Spa Państwo młodzi zostali przywitani przez rodziców. Tradycja nakazuje, aby młodzi zostali przyjęci chlebem, solą oraz kieliszkiem wódki. Po zakończonej konsumpcji kieliszek należy rzucić za siebie i stłuc. Jest to symbol przyszłej pomyślności i szczęścia dla państwa młodych.

Krojenie tortu weselnego

Krojenie tortu odbywać się powinno po oczepinach, czyli po północy. Jednak nie ma tu sztywnych reguł. Niektóre pary decydują się na wcześniejszą porę i nie stanowi to złamania tradycji weselnych. W późniejszej części imprezy będzie jeszcze mnóstwo atrakcji i warto krojenie tortu zaprezentować, gdy jeszcze wszyscy są obecni na sali. Na weselu Ani i Luciena szczególnie ciężko było zebrać wszystkich gości w jednym miejscu, ponieważ przebywanie nad zalewem janowskim zachęcało do spędzania czasu na zewnątrz. Hotel duo spa wellness jest położony w pięknym miejscu. Zresztą cały Janów Lubelski to bardzo urokliwe miejsce.

Zimne ognie na weselu – Hotel Duo Spa Janów Lubelski

Zimne ognie pojawiają się na weselach coraz częściej. Jest to uczta dla fotografa, ponieważ mogę wtedy wykonać piękne i oryginalne zdjęcia. Hotel Duo Spa Janów w Janowie Lubelskim oferuje różnorodność usług i podejmuje się też organizowania takiej atrakcji. Nie jest to zresztą szczególnie trudne. Wystarczy rozdać gościom zimne ognie i zgromadzić ich wokół państwa młodych. Najważniejszym elementem jest odpalenie zimnych ogni w równym momencie. Aby to zrobić warto pamiętać o rozdaniu gościom zapalniczek. Dodatkowo z reguły odśpiewuje się wtedy sto lat młodej parze lub krzyczy klasyczne “Gorzko!”.

ŚLUB -kościół św Jadwigi w Janowie Lubelskim

Ceremonia odprawiana w języku polskim i angielskim. Na każdym kroku towarzyszyła mi duża ilość aparatów w telefonach 😉 Uroczystość klasyczna z dużo ilością emocji i wzruszeń.

WESELE- Hotel DUO SPA w JANOWIE LUBELSKIM

W hotelu położonym tuż nad zalewem odbyła się gruba impreza. W zasadzie do samego początku parkiet płonął ;d Goście weseleni dali czadu.

Parze Młodej bardzo dziękuję za zaufanie i możliwość bycia z Wami w tym niesamowitym dniu. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Was. Gości weselnych natomiast zapraszam strefy klienta gdzie są pozostałe zdjęcia 😉

Comments
Add Your Comment

CLOSE