MENU

Wesele w Karczma Pasadena - Klaudia i Bartek

Piękny Ślub W klasztorze Kapucynów Rozwadów

Karczma Pasadena to klimatyczne miejsce do zorganizowania wesela. Klaudia i Bartek wybrali własnie je do zorganizowania swojego wymarzonego dni. Jest to spokojna karczma wykonana z drewna w góralskim stylu co dodaje jej charakteru. Odgrodzona zielenią od drogi sprawia że w otoczeniu zieleni i natury możemy upajać się typ wyjątkowym dni i skupić się na celebracji ważnego dnia. Dopełnieniem była kapela która przyjechała z Podhala. Mieli za zadania spowodować aby parkiet był gorący…. O tym jednak za chwilę.

 

Miejscem ceremonii był Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Chyba najbardziej klimatyczny kościół w Stalowej Woli. Już przed ceremonią atmosfera była doniosła ale i radosna. W czasie mszy nie brakowało emocji i wzruszeń.

Po mszy oprócz tradycyjnego sypania monetami był motyw zielono-czarny w postaci rac dymny co wyglądało spektakularnie.

Po sakramentalnym “TAK” przyszedł czas na celebrację i radosne świętowanie w gronie rodziny i znajomych. Byli to wyjątkowi goście. Klaudia na codzień występuję w zespole “Lasowiacy” nie mogło zabraknąć jej kolegów i koleżanek z zespołu. Chyba nikogo nie muszę przekonywać że w połączeniu z góralską muzyką parkiet była bardzo gorący. Zarówno od uczucia K+B jak i od tanecznych baletów zebrach gości. Zapraszam serdecznie do przeglądnięcia niewielkiego wpisu z tego pięknego wydarzenia.

Gości weselnych i znajomych zapraszam do strefy klienta gdzie zobaczycie więcej zdjęć z pięknego wesela K&B

CLOSE