MENU

k+G Ślub w Lubaczkowie i Wesele w Rezydencji pod Orłami

Karolina i Grzesiek przepiękny ślub ze słonecznikami w tle

Niedawno miałem przyjemność gościć na ślubie Karoliny i Grzegorza. W podróż wybrałem się w malowniczy zakątek naszego kraju. Niedaleko granicy przy wjeździe do Lubaczowa spotkałem przepiękne pole słoneczników. Mając jeszcze chwile zapasu czasowego oczywiście postanowiłem je sfotografować. Wtedy jeszcze nie wiedziałem jak bardzo ta fotografia będzie się wpisywać w klimat całego wesele 😉

Na miejscu spotkałem Grześka. Ponieważ dla swej wybrany pokonał masę kilometrów, przygotowania ślubne odbyły się w Rezydencji pod Orłami.

Mieliśmy tam okazję skorzystać z malowniczego obejścia towarzyszącego temu pięknemu lokalowi.

Następnie zawitałem do Karoliny głównej “aktorki” tego dnia 😉 w tym co piszę nie ma grama przesady ponieważ Karolina na co dzień występuję w kabarecie “A jak…” (zapraszam do oglądania jeżeli nie mieliście jeszcze okazji 😉 W czasie przygotowań była masa dobrej zabawy ale z biegiem czasu atmosfera stawała się trochę napięta bo Pana Młodego nie było….

Na szczęście lekko spóźniony ale pojawił się Grzegorz!

ŚLUB o Kościele MATKI BOŻEJ ŁASKAWEJ W LUBACZOWIE

Msza święta połączona z przysięgą małżeńską była spektakularnym wydarzeniem. Oprawa muzyczna jeszcze spotęgowała doniosłość tego dnia. Dużo szczerych uśmiechów i momentów wzruszenia tak w skrócie można opisać to wydarzenie

WESELE REZYDENCJA POD ORŁAMI LUBACZÓW

Czas spędzony na parkiecie też dostarczył dużo wrażeń. Zamiast pierwszego tańca, nowożeńcy od razu zaprosili wszystkich gości na parkiet. Chociaż parkiet był gorący i dużo się na nim działo, malownicze obejście wokół Rezydencji pozwalało zebranym gościom delektować się w tym urokliwym miejscem znajdując tam chwilę wytchnienia.

Poniżej znajdziecie małe podsumowanie w postaci filmu a poniżej relacje z tego pięknego dnia 😉

Jak się podobało pozostawcie po sobie ślad w postaci komentarza 😉

K+G Zwiastun

kliknij poniżej aby zobaczyć film

Komentarz
Add Your Comment

CLOSE