MENU

Oficyna Pałacowa Ordynata – wesele Ani i Bartka

Oficyna Pałacowa Ordynata to przepiękna sala bankietowa, która każdemu przyjęciu nada niepowtarzalnego charakteru. W tym miejscu odbyła się wyjątkowa uroczystość pary nowożeńców Ani i Bartka, którą często wspominam. Oficyna Pałacowa Ordynata stanowi urokliwy zakątek, który dodał magiczności temu wydarzeniu. Sale weselne, a także lokalizacja obiektu robią wrażenie. Budynek jest urokliwy, to zabytek, który znajduje się w pobliżu zieleni, co dodaje dodatkowego prestiżu temu miejscu.

Zacznijmy od początku. Ślub Ani i Bartka to był cudowny dzień, który z pewnością pozostanie w pamięci nie tylko państwa młodych oraz ich najbliższych, ale także wszystkich gości i osób, które czuwały nad oprawą i prawidłowym przebiegom tego dnia. Klasyczne wesele odbyło się w dworze ordynata, w kompleksie zabytkowych pałacyków w Opolu Lubelskim i zostało dopracowane w każdym stopniu. Pojawiły się łzy wzruszenia na błogosławieństwie, a także eskorta motocykli z kościoła na salę weselną, a później szalona zabawa na parkiecie aż do rana.

Wzruszający first look

Wesele było niezwykle ciepłe, klimatyczne, wzruszające. First look oddawał prawdziwe emocje, które towarzyszyły państwu młodym. To moment, który uwielbiają także fotografowie i kamerzyści. Nie ma się czemu dziwić, kiedy przed ślubem pan młody widzi swoją przyszłą żonę pierwszy raz w sukni ślubnej, w pięknej fryzurze, a także makijażu tuż przed błogosławieństwem, pełen zachwytu i emocji – to jeden z najcudowniejszych momentów, który każdy pragnie uwiecznić i zapisać w kadrze.

Zawsze ogromne wrażenie wywołuje wybranka na swoim przyszłym mężu, szczególnie wtedy, kiedy nie widział jej nigdy w sukni ślubnej i nie uczestniczył w makijażu próbnym czy podczas wizyty u fryzjera. First Look jest to wyjątkowy moment, który zawsze warto uwiecznić, ponieważ taka sytuacja nigdy później się nie powtórzy. Tylko raz w życiu mężczyzna tuż przed błogosławieństwem widzi swoją ukochaną w sukni ślubnej. Dobrze jest zachować także intymność podczas tego pierwszego spotkania. Wtedy uśmiechacie się tylko do siebie i patrzycie tylko sobie prosto w oczy, nie interesuje Was nikt inny, a wszystko co dzieje się dookoła nie ma najmniejszego znaczenia. To jest Wasz moment, pełen emocji i niepowtarzalności. 

Niepowtarzalna zabawa na parkiecie w Oficynie Pałacowej Ordynata

Zgromadzeni goście bawili się fantastycznie podczas przyjęcia weselnego. Cały czas był tłum na parkiecie, wszystko za sprawą świetnej atmosfery, fantastycznych gości oraz zespołu, który nie ma sobie równych. Goście bawili się przy utworach muzyki współczesnej, jak i klasykach, które nigdy nie wychodzą z mody. Zabawa trwała do białego rana i naprawdę jest co wspominać. Na szczęście są zdjęcia, które zawsze będą stanowiły fantastyczną pamiątkę i przypomnienie tego wyjątkowego wieczoru i fantastycznej nocy, która nigdy się nie powtórzy.

Ślub kościelny z chórem gospel

Jeśli ktoś zastanawia się czy chór gospel na ślub to dobry pomysł – to z pewnością mogę powiedzieć, że tak. Muzyka gospel jest wyjątkowa i sprawia, że ślub ma szczególną oprawę. Tak też było w przypadku ślubu w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Jana Chrzciciela w Pysznicy. Dodatkowo uroczysty i wyjątkowy śpiew sprawia, że czuje się radość z tego momentu. Za sprawą instrumentów takich jak: gitara i pianino można wywołać dreszcze na ciele gości, a śpiew damski oraz męski wleje nutkę entuzjazmu we wszystkich zgromadzonych gości.

Muzyka została bardzo ciepło przyjęta przez całą publiczność ze względu na podniosły charakter uroczystości, a jednocześnie pełen radości i nadziei – taką właśnie muzykę też wybrał i zaprezentował zespół. Repertuar tego ślubu miał oprawę właśnie z nurtu muzyki gospel, co z pewnością będzie niepowtarzalnym wydarzeniem dla wielu osób i zapadnie w pamięć.

Klasyczne wesele – Dwór Ordynata

Dwór ordynata jest to piękny obiekt, w którym istnieje mnogość zakątków godnych uwiecznienia na fotografiach sesji ślubnej. Można stworzyć kilka klimatycznych sesji, przy czym każde zdjęcie będzie tym niepowtarzalnym.

Sesja ślubna w dniu ślubu – Oficyna Pałacowa Ordynata

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wykonywanie sesji ślubnej właśnie w tym uroczystym dniu, ponieważ to właśnie ten dzień, pogodę, Wasze emocje powinny być uwiecznione na zdjęciach. One już nigdy więcej się nie powtórzą. Poza tym plener w dniu ślubu to także bardzo ekonomiczne rozwiązanie – nie musicie po raz drugi korzystać z usług fryzjerki, kosmetyczki czy kupować kwiatów. Sesja plenerowa powinna odbyć się w dniu Waszej uroczystości, ponieważ to właśnie ten dzień chcę się oglądać na fotografii, a nie żaden inny.

Tradycje weselne – Oficyna Pałacowa Ordynata

Jeśli ktoś wychodzi z założenia, że wyjątkowa okazja potrzebuje równie niepowtarzalnej i wyjątkowej oprawy to z pewnością poczuje klimat Oficyny Pałacowej Ordynata. Tutaj pracownicy dbają o każdy detal, aby wesele było poprowadzone z klasą, w sposób tradycyjny. Pierwszym elementem jest przywitanie chlebem i wódką – te elementy są przygotowywane przez pracowników, więc Państwo Młodzi oraz ich rodzice nie muszą niczym zaprzątać sobie głowy.

Przywitanie chlebem i wódką

Jest to piękna tradycja przywitania chlebem i wódką gości, którą można było zaobserwować na tym weselu.

To tradycja, a także przesąd, którego powinno się przestrzegać. Według tradycji osoba, która wybierze kieliszek wypełniony alkoholem będzie rządzić w małżeństwie, w drugim kieliszku powinna znajdować się woda. Po wzniesieniu toastu młodzi rzucają kieliszkami za siebie. Im więcej rozbitych fragmentów kieliszka – tym według przesądu bardziej szczęśliwe będzie ich wspólne pożycie.

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec to także piękny moment, do którego przygotowują się Państwo Młodzi. Na weselu, które często przyszło mi wspominać para weselna zatańczyła swój pierwszy taniec niczym z hollywoodzkiego filmu: bez stresu, z pasją, ale za to z piękną oprawą towarzyszących ich cudownych emocji – to wszystko szczęśliwe zostało uwiecznione na cudownych fotografiach. Po latach ten moment będą wspominać ze łzami w oczach.

Wspólne krojenie tortu weselnego

Kolejnym momentem, który nie może pozostać niezauważony to wspólne krojenie tortu weselnego. To właśnie tutaj widać elementy wzruszenia, szczęścia, delikatnego dotyku dłoni, uśmiechu. To nie tylko symboliczne krojenie tortu, ale wspólna chwila, która na długo pozostanie w pamięci małżonków.

https://www.instagram.com/p/CGc6IWHjlCr/

Oprawa Wesela:

Makijaż- https://www.facebook.com/MakeupartistPaulaPuto

Sala weselna: http://www.dworordynata.pl/

Comments
Add Your Comment

CLOSE