MENU

Sesja ślubna w Bieszczadach A może by rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Kto z Was nie miał ochoty tego czasem zrobić? Jeśli do tej pory nie mieliście okazji, żeby udać się w Bieszczady, to wyjazd tam, aby zrobić plener ślubny wydaje się doskonałym pomysłem. A może jesteście pasjonatami górskich wycieczek i Bieszczady odwiedzacie regularnie? Pomyślcie tylko, Wy przy zachodzie słońca i góry w całej okazałości, być może okryte wschodem lub zachodem słońca. Przy tym Wasza niezwykła, dopiero co przyrzeczona miłość i ogromne szczęście. Sesja ślubna w Bieszczadach to bez wątpienia wspaniały pomysł, bez względu na to czy Bieszczady odwiedzicie pierwszy raz czy któryś z kolei.

Plener ślubny w górach – dlaczego warto?

Zaplanowaliście do ostatniego szczegółu cały dzień swojego ślubu, jednak nadal nie możecie zdecydować się gdzie zorganizować swój plener ślubny? Zastanawiacie się czy sesja ślubna w górach to dobre rozwiązanie? Niepowtarzalny klimat gór, niesamowite widoki, piękno natury – to wszystko sprawia, że pary młode wybierają góry jako idealne miejsce na uwiecznienie swojego szczęścia i miłości na zdjęciach.

Miejsca na zdjęcia ślubne w Bieszczadach

Szukacie romantycznych i bajkowych miejsc na sesję ślubną? Miłośnicy natury i górskich wycieczek odnajdą swoje miejsce na plener ślubny w Bieszczadach. Znajdziecie tu wiele scenerii rodem z bajek, które będą zapierającą dech w piersiach oprawą do sesji ślubnej. Przede wszystkim warto wspomnieć o Połoninie Caryńskiej, która jest stosunkowo łatwym i popularnym szlakiem, a z jej grzbietu widać przepiękną panoramę na pobliskie miejscowości. Równie urokliwa jest także Połonina Wetlińska, która obiecuje niezapomniane widoki przy stosunkowo niewielkim wysiłku fizycznym.

Holica

To najwyższy szczyt pasma górskiego Żukowo. Leśny charakter tego miejsca dodaje bajkowego klimatu. Co ważne, łatwo dostać się tu pieszo. Ciekawostką jest fakt, że na tym szczycie można wziąć ślub plenerowy.

Jezioro Solińskie

Solina to jedno z bardziej popularnych miejsc wśród bieszczadzkich krajobrazów, a Jezioro Solińskie jest jej największą atrakcją. Daje ono wiele możliwości na niezwykłe fotografie ślubne. Zwolennicy wodnych atrakcji będą zachwyceni sesją na żaglach, a pary młode preferujące kameralne miejsca z pewnością odnajdą kawałek swojego urokliwego brzegu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów, łąk i gór w połączeniu ze szmaragdową taflą wody tworzą piękne miejsce do fotografowania par młodych.

Wodospad na Wisłoczku

To miejsce jest idealne do fotografowania niezależnie od pory roku. Wodospad ma niemal 3 metry wysokości i za każdym razem wygląda zupełnie inaczej, jednak zawsze zaskakuje swoim urokiem. Jest bardzo lubianym miejscem na sesje plenerowe. Schowany jest w lesie, dzięki czemu łatwo tam zapomnieć o całym świecie i skupić się wyłącznie na swojej drugiej połówce (a fotografowi na młodej parze 😉 )

Jak przygotować się do sesji ślubnej w górach?

Sesja ślubna w górach wymaga odrobiny wcześniejszych przygotowań. Po pierwsze warto wcześniej określić miejsce lub miejsca, w których chcecie mieć zdjęcia ślubne. To ważne czy zależy Wam na zdjęciach na szczycie, czy też wystarczą góry w tle.

Drugą sprawą, która jest bardzo istotna podczas sesji w górach jest odpowiedni ubiór. Bardzo ważne są odpowiednie i wygodne buty. Niemal nierealne, a także bardzo niebezpieczne jest wchodzenie na szlak w ślubnych szpilkach czy butach od garnituru. Warto więc wyposażyć się w górskie, najlepiej trekkingowe obuwie. Pary młode często zastanawiają się czy na górę wchodzą w strojach ślubnych czy przebierać się po dotarciu do celu. Jeżeli tylko nowożeńcy są w stanie przemieszczać się w swoich ślubnych strojach, to serdecznie polecam, aby tak wyruszyli. Podczas samej wędrówki można zrobić wiele wyjątkowych zdjęć z pięknymi widokami. Warto też pamiętać, że pogoda w górach bywa zmienna i należy zabrać ze sobą ubrania chroniące przed deszczem i wiatrem.

Sesja w górach to dość spore obciążenie energetyczne dla organizmu, dlatego niezbędny okaże się też suchy prowiant, najlepiej wysokoenergetyczny oraz ciepła herbata w termosie. Oczywiście przed rozpoczęciem wędrówki koniecznie sprawdźcie jakie są prognozy pogody, ponieważ ulewa, burze czy silny wiatr nie tylko będą przeszkodą podczas sesji, ale też stwarzają niebezpieczeństwo dla Was i Waszego fotografa.

Sesja ślubna w rocznicę ślubu, sesja ślubna w Bieszczadach idealnym wybór

Rocznica ślubu to wyjątkowy dzień w życiu małżeństwa, a zarazem okazja do świętowania pierwszego czy kolejnego roku spędzonego razem, ale też do wspominania tego jedynego, wymarzonego dnia ślubu. Ciekawą i niebanalną propozycją na spędzenie wspólnie tego dnia jest udanie się na sesję zdjęciową. To doskonała okazja by pobyć ze sobą, przypomnieć sobie romantyczne chwile ze ślubu, a przy tym dobrze się bawić podczas wspólnego pozowania. Piękne zdjęcia będą wspaniałą pamiątką pierwszej lub kolejnej już wspólnej rocznicy.

Gdybyście chcieli zobaczyć jak było na weselu I&M zapraszam do relacji

Sesja narzeczeńska w Bieszczadach

Zastanawiacie się czy ślubna sesja przed ślubem to dobry pomysł, ponieważ chcielibyście wykorzystać gotowe zdjęcia, np. jako podziękowania dla rodziców? Podczas sesji ślubnej może zdarzyć się ubrudzenie stroju, np. w górskim potoku albo inny mały wypadek w strojach ślubnych, który przed ślubem nie byłby wskazany. Idealnym rozwiązaniem dla przyszłej pary młodej jest sesja narzeczeńska. Taka sesja to czas, kiedy fotograf ślubny lepiej poznaje Was, a Wy jego, dzięki czemu Wy oswoicie się z aparatem i ze swoim fotografem. Fotograf zdobędzie cenną wskazówkę w jakich momentach czujecie się najlepiej. Kolejną zaletą sesji narzeczeńskiej jest to, że możecie spędzić ze sobą czas dobrze się bawiąc. A przecież o to chodzi. 🙂

Comments
Add Your Comment

CLOSE