MENU

Klasyczne Wesele koło Stalowej Woli

Klasyczny Ślub i Wesele koło Stalowej Woli. Kasia i Wojtek postanowili zorganizować swój ślub i wesele w rodzinnych stronach. W okolicy Stalowej Woli nie brakuje pięknych sal weselnych. Jedną z nich jest Dwór Galicja- właśnie tam K&W postanowili zorganizować swoje Wesele z klasą.

Nie ma dobrej zabawy bez odpowiednich przygotowań….

Tutaj wybór padł na Studio Urody Sara świetna atmosfera a co najważniejsze wspaniałe rezultaty. To ofertuje Studio Sara.

First Look…..Czyli zobaczmy się trochę inaczej…

Dla osób które nie wieszą czym jest “first look” czyli pierwsze spojrzenie, jest to forma spotkania pary młodej w dniu ślubu bez zbędnych “podglądaczy” i “rozpraszaczy” Spotkanie na osobności pozwala przyszłej parze młodej skupić się na sobie i własnych emocjach. Tych nie brakuje w takich chwilach…….

Błogosławieństwo, wzruszeń ciąg dalszy…..

Prawdziwy facet też potrafi uronić łezkę wzruszenia w wyjątkowych chwilach. Własny ślub z wybranką serca z pewnością to takich momentów się zalicza…….

Ślub w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Jana Chrzciciela w Pysznicy

Uroczy kościół gdzie Kasia i Wojtek złożyli przysięgę małżeńską. Chyba się domyślacie, że w takim momencie emocje sięgały zenitu. Po uroczystym złożeniu przysięgi na młodą parę czekała niespodzianka pod kościołem. Zresztą sami się zaraz o tym przekonacie…..


Dwór Galicja- Wesele koło Stalowej Woli.

Dwój Galicja to znany i lubiany dom weselny położony niedaleko Stalowej Woli. Składa się on z dwóch sal weselnych oraz kompleksu hotelowego aby zapewnić nocleg bawiącym się gościom.

Sesja Plenerowa w dniu ślubu.

Plener ślubny w czasie wesela ?

Dalej wiele par uważa, że sesja plenerowa w dniu ślubu musi trwać długo i nie pozwala młodej parze spędzać tego dnia z rodziną i zebranymi gośćmi na ich weselu.

Czasy się zmieniły i podejście do sesji również. Poniższa sesja została wykonana w najbliższym otoczeniu Dworu Galicja i trwała nie więcej niż 20 minut. Dodatkowo chwilę przed zdjęciami plenerowymi padał deszcz i wydawało się, że nic z tego nie będzie.

Oczywiście taka sesja różni się od sesji plenerowej w innym dniu. Korzystamy wtedy z otaczającej nas przyrody i wykorzystujemy najbliższe otoczenie które często jednak potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć

Pogoda okazała się jednak łaska. Nie dość, że przestało padać to jeszcze wyszło piękne czerwcowe słońca otulając sowimi promieniami Kasię i Wojtka. Oni niczym zawodowi modele spisali się rewelacyjnie a mi wystarczyło być brakującym elementem tej układanki. Efekty zobaczcie sami…..

Dance Floor czyli grube balety na parkiecie i nie tylko…….

Na dobrej imprezie nie może zabraknąć tańców i zabawy do białego rana. O to na weselu K&W zadbała nie tylko kapela ale i zebrani goście. Nie tylko parkiet płonął ale również za stołami impreza trwała w najlepsze….

To już jest koniec…..albo początek czegoś nowego…..

Młodej parze bardzo dziękuję za zaufanie a gości weselnych zapraszam do strefy klienta gdzie znajdziecie pozostałe zdjęcia z tego pięknego wesela niedaleko Stalowej Woli

Comments
Add Your Comment

CLOSE