MENU

Co powiecie na plener ślubny na Chorwacji ? Zagraniczny plener ślubny to był jeden z moich celów fotograficznych na ten rok. Udało się go zorganizować dzięki niesamowitej dwójce ludzi, których ślub miałem okazję sfotografować. Gdybyście nie wiedzieli jeszcze ślubu Eli i Marcina to zapraszam tutaj

Piękna Dalmacja miejsce na piękny plener ślubny

Malownicza Dalmacja położona jest na południu Chorwacji nad morzem Adriatyckim. Na naszą wyprawę wybraliśmy się samochodem. Sama podróż przez Chorwację dostarcza masy pięknych widoków. Jazda samochodem po górzystym terenie gdzie w oddali widać lśniące morze oraz masę większych i mniejszych malowniczych zatok wprawia w zachwyt i od razu ma się ochotę wyciągać aparat i działać :). Przy każdej takiej zatoce można było spotkać piękne plaże oraz zacumowane łodzie. Dzikie wyprawie samochodem mogliśmy mogliśmy zwiedzać miejsca mniej oczywiście niekonieczne te najbardziej popularne.

Zagraniczna sesja Ślubna

Sesja ślubna na Chorwacji to nie tylko piękna kamieniste plaże z niesamowitymi widokami. Przy każdej zatoczce znajdują się urocze miasteczka w pięknym południowym stylu, których penetracja może dostarczyć pięknych kadrów.

Plener ślubny za granicą czy warto ?

Plener ślubny na Chorwacji jako alternatywa klasycznego pleneru.

Zagraniczne sesje ślubne stają się coraz bardziej popularne. Dla par lubiących podróżować i odkrywać nowe miejsca to świetna alternatywa od klasycznych plenerów ślubnych. Z przyjemnością sfotografuję Wasz plener ślubny w malowniczych miejscach. Sami zobaczcie czy warto było tyle się trudzić……;)

Comments
Add Your Comment

CLOSE