O MNIE

Cześć!

Jestem Grzesiek, a jeśli szukasz kogoś, kto uwieczni najpiękniejsze chwile Twojego życia z uśmiechem i pozytywną energią, to trafiłeś idealnie! Jestem osobą otwartą i pozytywną, a fotografia to moja pasja, którą pielęgnuję od lat.

Każde zlecenie traktuję jak wyjątkową przygodę. Lubię poznawać nowych ludzi, ich historie i razem tworzyć magiczne momenty, które pozostaną z Wami na zawsze. Moje zdjęcia to nie tylko obrazy – to niezapomniane historie, które mówią same za siebie.

Podchodzę do każdego projektu indywidualnie, bo wiem, że każdy z Was jest wyjątkowy i zasługuje na coś więcej niż tylko standardowe ujęcia. Moim celem jest uchwycenie emocji, chwil i uśmiechów, które będą Wam towarzyszyć przez całe życie.

Więc jeśli jesteście gotowi na fotograficzną podróż pełną radości, humoru i niezapomnianych chwil, zapraszam do współpracy! Razem stworzymy coś naprawdę wyjątkowego.

Chcesz Poznać Moją Ofertę?

Nie zwlekaj! Wypełnij formularz poniżej o oczekuj mojej odpowiedzi!

Wasze imiona(wymagane)
Czasami lepiej jest porozmawiać 🙂
Podaj datę, jaką sobie zaplanowaliście.
DD ukośnik MM ukośnik RRRR
Email(wymagane)
Upewnij się że adres jest poprawny, aby moja oferta szybko dotarła do celu!
Napiszcie mi o swoich planach ślubnych. Podajcie miejsce ślubu i wesela. Możecie określić ile osób planujecie zaprosić i w jakim stylu będzie Wasze wesele. Dużo informacji pozwoli mi lepiej przygotować ofertę.