MENU

Witajcie, Jestem Grzesiek. Jestem fotografem ślubny. Fotografia towarzysz mi od dłuższego czasu. Uwielbiam obserwować , czuć, przewidywać .To wszystko odnalazłem w fotografii ślubnej. Rejestrowanie Waszych emocji i wzruszeń sprawia mi niesamowitą przyjemność.

W trakcie tworzenia reportaży ślubnych staram się nie wpływać na bieg wydarzeń, chyba że jest wyraźna potrzeba lub prośba młodej pary. FOTOGRAF ŚLUBNY to nie reżyser a skrupulatny obserwator dziejących się wydarzeń. Dlatego zawsze jestem blisko Was szukając emocji i radości. Jest to niesamowita praca. Pozwala mi wyrażać się artystycznie ( tym bardziej że malować i śpiewać nie umiem :)). Najważniejsze jest jednak to, że mogę być z Wami w tym niesamowitym dniu. Jeden z decydujących dni Waszego życia. Każdy ślub jest podobny ale zarazem zupełnie inny. To wy go tworzycie. Ja w tym czasie wykorzystując własną optykę i wrażliwość rejestrując te emocje.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem pięknej kobiety. Ojcem trójki szalonych i kochanych dzieci. Jestem optymistą który widzi szklankę zawsze do połowy pełną. Lubię ludzi. Chociaż fotografia i rodzina pochłaniają większość mojego czasu to zawszę znajdę czas na uprawianie sportu i chociaż chwilę w towarzystwie dobrej książki.

Mieszkam w Stalowej Woli. Pracuję jednak w całej Polsce. Wszędzie tam gdzie są pary prawdziwie które się kochają i oczekują od fotografa ślubnego czegoś więcej niż tylko „inwentaryzacji” ich ślubu. Fotografuję min w takich miastach jak : Stalowa Wola, Rzeszów, Lublin, Tarnobrzeg , Mielec, Nisko, Janów Lubelski, Jarosław, Łańcut, Sandomierz.

CLOSE