Villa Presto – wesele Asi i Damiana

Wesele Asi i Damiana w magicznej Villi Presto

Wesele to z pewnością jeden z najpiękniejszych dni w życiu wszystkich zakochanych w sobie ludzi. Nie mogło być inaczej również w przypadku Asi i Damiana – ta wyjątkowa Para Młoda wybrała równie wyjątkowe miejsce na wyprawienie swojego weselnego przyjęcia – Villa Presto mieszcząca się w Brzózie Królewskiej to miejsce eleganckie, a bajecznie zaprojektowany ogród oraz kuchnia na najwyższym poziomie dopełniają niezwykłości tego szczególnego dnia.

Drobne, a mimo to najważniejsze szczegóły

Kiedy przygotowania do ślubu idą pełną parą, bardzo łatwo zapomnieć o drobnych szczegółach, które tak naprawdę również są nieodzownym elementem. Dbanie o uwiecznienie tych szczegółów to już praca fotografa, który wprawnym okiem uchwyci coś, na co początkowo nie zwracało się najmniejszej uwagi, a w rezultacie będzie to stanowić cudowną pamiątkę na wspólne lata. Przygotowania w domu Asi i Damiana były chwilami pełnymi śmiechu, rozmów, gdzie panowała bardzo przyjemna atmosfera. Praktycznie bez stresu!

Uchwycenie krótkich, przelotnych, ale szczęśliwych chwil jest nie lada wyzwaniem, zwłaszcza w obliczu nadciągającego ślubu oraz wesela. Wszystko musi być idealne, dlatego uwiecznianie detali dopełniających kreacje nowożeńców sprawia na wszystkich ogromne, pozytywne znaczenie.

Za pomocą drona zostało uchwycone również miejsce zamieszkania naszych zakochanych, bo, jak powszechnie wiadomo, dom jest jednym z największych wartości dla człowieka. Uśmiechy, miłe gesty oraz detale tylko potęgują tę wartość.

First look – pierwsze spojrzenie, ponowne zakochanie

First look, czyli pierwsze spojrzenie, jest jedną z najbardziej wyczekiwanych oraz czarodziejskich chwil w dniu ślubu. Jest to moment przeznaczony jedynie dla pary młodej, która przeżywa w tym czasie ogromne emocje – przede wszystkim radość, ale i wzruszenie, czego doświadczyli Asia i Damian. To właśnie na tę chwilę państwo młodzi przygotowują się przez długi okres czasu razem ze swoimi bliskimi – planują makijaż ślubny, szukają pasujących dodatków, kreacji oraz fryzur. Jest to wydarzenie niezwykle emocjonujące, którego nie da się w żaden sposób zaplanować. Przy first look górę bierze natura człowieka.

Ślub kościelny w parafii Jana Pawła II w Biłgoraju

Ślub kościelny w parafii Jana Pawła II w Biłgoraju

Najnowsza parafia w mieście, odznaczająca się nowoczesnością już za chwilę stanie się miejscem, gdzie Asia i Damian złożą uroczystą przysięgę. Warto zwrócić uwagę na delikatne oraz eleganckie dekoracje zdobiące kościół, co stanowiło idealną oprawę dla tak ważnego wydarzenia. Ich minimalistyczność sprawiła, iż efekt końcowy nie był przesadzony, ponieważ wystrój kościoła już sam w sobie jest niezwykle efektowny.

Po wypowiedzeniu magicznego ”tak”, nowożeńcy wraz z rodziną i bliskimi udali się do przepięknie położonej Villi Presto, która zrobiła na gościach niemałe wrażenie już przed wejściem do środka lokalu. Jest to miejsce idealne na zorganizowania wesela w eleganckim stylu. Piękny ogród, a przede wszystkim obsługa oraz właściciele wyszli na przeciw wszelkim oczekiwaniom Pary Młodej, dzięki którym Asia i Damian będą mogli wspominać ten wyjątkowy dzień jedynie w samych pozytywach.

Pierwszy taniec w dymie

Pierwszy taniec – element, który wpisał się na stałe podczas każdego weselnego przyjęcia. Jest to taniec traktowany niezwykle wyjątkowo – niektórzy przygotowują się do niego nawet przez wiele tygodni.

Asia i Damian zdecydowali się na pierwszy taniec w dymie, co okazało się genialnym pomysłem do dodania niezwykłości w czasie celebrowania tej wspólnej chwili. Państwo Młodzi wyglądali, jak gdyby poruszali się po chmurach, co zrobiło niemałe wrażenie na widzach, zwłaszcza tych najmłodszych.

Jako kolejną, coraz bardziej popularną w ostatnim czasie atrakcję, na którą zdecydowali się nowożeńcy, było użycie zimnych ogni na weselu – jest to spektakularne, a przy tym niedrogie urozmaicenie na każdym przyjęciu, a które wypada fantastycznie zwłaszcza na zdjęciach. Plener ślubny w dniu ślubnym z tego rodzaju rozrywkami dodają jeszcze więcej magii i romantyczności do tego już i tak wspaniałego dnia.

Tradycyjne wesele w Villa Preston

Polskie zwyczaje weselne charakteryzują się wesołymi zabawami oraz tak zwanymi oczepinami. Oczywiście nie mogło tego zabraknąć u naszej młodej pary – ich wesele pełne było zabaw, od których można było zrywać boki i radośnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, tańców, od których bolały nogi i chciało się pić. Nie można zapomnieć także o tradycyjnym powitaniu chlebem i solą, przeniesieniu przez próg, krojeniu weselnego tortu oraz obrzuceniu drobnymi monetami. Asi i Damianowi w podróży z domu do kościoła, a następnie na wesele towarzyszył również orszak, który składał się z ich najbliższych, który razem z nimi chcieli uczcić ten dzień.

Wesele Asi i Damiana zostanie zapamiętane na bardzo długo przez wszystkich gości. Ta sympatyczna para zarażała wszystkich dookoła swoim szczęściem i widać w nich było ogromną miłość do siebie – Reportaż ślubny doskonale to pokazuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *